• جمعه ۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-284-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم کرمان در خانه ملت خبر داد:

توافق با فولاد بوتیا به عنوان معین اقتصادی چترود

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص معین اقتصادی بخش چترود کار به جمع بندی رسیده و به زودی موافقت نامه معین اقتصادی منعقد می شود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، دکتر "محمدرضا پورابراهیمی" امروز در جمع مردم شهر کاظم آباد به بخشی از وضعیت و مشکلات کشور اشاره و اظهار کرد: آمریکایی ها تمام توان خود را گذاشته تا با مولفه های قدرتی که نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف به دست آورده است، مقابله کند.

وی با بیان اینکه به برکت تفکر بسیجی، امروز جریان مقاومت و پایداری را در عراق، سوریه و یمن می‌ بینیم و آمریکایی ها این را به خوبی درک کرده اند افزود: سردار سلیمانی که وجودش برگرفته از تفکر شیعی و اباعبدالله‌الحسین (ع) است، با حضور خود در منطقه، تمام معادلات دشمن را بر هم می‌ ریزد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: آخرین اقدامات آمریکایی ها علیه ایران، تحریم اقتصادی است، تنها راه پیروزی در مقابل دشمن، مقاومت و پایداری است و آنهایی که ترویج می کنند که دوباره با آمریکایی ها وارد مذاکره شویم، خیانت به این ملت می کنند.

پورابراهیمی با بیان اینکه مردم ما در اوج سختی و مشکلات معیشت هستند و مطالبات واقعی دارند، اما دلیل این نیست که بخواهند با آمریکایی ها توافق کنند تصریح کرد: طی دو سه ماه گذشته با تغییر تیم کابینه اقتصادی دولت، رئیس کل بانک مرکزی و سیاست‌ های ارزی، فضای بهتری در جامعه ایجاد شده است، محدودیت های ناشی از واردات طلا، ارز به کشور برداشته شده است ضمن آنکه طی یک ماه گذشته فروش نفت به بخش خصوصی شکل گرفت و بورس نفت راه اندازی شد که در راستای مقابله با تحریم های اقتصادی بود و در هفت ماهه امسال 32 میلیارد دلار نفت فروخته شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به نشست خود با شورای شهر و امام جمعه کاظم آباد ابراز کرد: در خصوص کمبود نیروی انسانی مخابرات مقرر شد مشکلات به زودی برطرف شود.

وی با بیان اینکه حصارکشی مرکز بهداشت کاظم آباد هم انشالله تا پایان امسال مجموعه به اتمام می رسد، ادامه داد: طبق توافق های صورت گرفته با کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)  مهر ماه سال آینده مدرسه جدید آغاز به کار خواهد کرد.

پورابراهیمی با اشاره به اینکه کتابخانه کاظم آباد هم مقرر شد تا مصالح مورد نیاز برای تکمیل آن تامین شود گفت: در خصوص معین اقتصادی منطقه نیز، با فولاد بوتیا کار به جمع بندی رسیده و به زودی موافقت نامه معین اقتصادی منعقد می شود تا هم بحث اشتغال به صورت مستقیم و هم حمایت های جانبی انجام گیرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس بیان کرد: کمک به افراد تحت پوشش و نیازمند منطقه، مقرر شده تا فهرست آنها نهایی و از طریق بخشدار و امام جمعه و شورا پیگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: جاده کاظم را در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان مطرح خواهد شد و برای وسایل ورزشی نیز مجموعه از امکانات به منطقه اختاصص می یابد.

وی در خصوص استمهال وام های کشاورزی گفت: طبق توافقی که دولت داشته، بانکها باید استمهال را در سررسیدهای بخش کشاورزی اعمال کنند.
پورابراهیمی گفت: با تمام وجود آنچه مدنظر رهبری است را در مجلس پیاده می کنیم و همیشه مطالبه رهبری اولویت ما در کشور بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: