• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-414-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

رییس جهاددانشگاهی استان کرمان:

بانک خون بند ناف جهاددانشگاهی استان کرمان بیش از 3 هزار عضو دارد

رییس جهاددانشگاهی استان کرمان اظهار کرد: بانک خون بند ناف جهاددانشگاهی بیش از 3 هزار عضو دارد و در شهرستان‌های جیرفت، رفسنجان و سیرجان این مراکز راه‌اندازی کرده‌ایم ضمن آنکه از استان‌های مجاور متقاضی ذخیره سازی خون بند ناف نوزادشان داشته‌ایم که انجام شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر "رضا کامیاب‌مقدس" پیش از ظهر امروز اول آذرماه در نشست خبری مدیرعامل پژوهشگاه بانک خون بندناف رویان با اصحاب رسانه گفت: بانک خون بند ناف رویان استان کرمان جزی نخستین بانک‌های خون بند باف در کشور است و امکان دسترسی مردم استان را برای استفاده از این روش درمانی مهم،محیا ساخت.

وی ادامه داد: بانک خون بند ناف جهاددانشگاهی بیش از 3 هزار عضو دارد و در شهرستان‌های جیرفت، رفسنجان و سیرجان این مراکز راه‌اندازی شده است ضمن آنکه از استان‌های مجاور متقاضی ذخیره سازی خون بند ناف نوزادشان داشته‌ایم که انجام شده است.

رییس جهاددانشگاهی استان کرمان بیان کرد: بانک خون بند ناف رویان استان کرمان از بانک‌های خون موفق کشور می‌باشد، به‌گونه‌ای که در چند سال گذشته به عنوان بانک خون برتر کشور شناخته شده است و کارشناس خونگیر این مجموعه به عنوان کارشناس برتر خونگیر کشور معرفی و از وی تجلیل به عمل آمده است


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: