• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-184-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور خبر داد:

ساخت 10 هزار واحد مسکونی روستایی توسط کمیته امداد و با کمک سپاه

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: با کمک سپاه ۱۰هزار مسکن روستایی در کشور می سازیم که ۷۵۰ واحد برای استان کرمان و از این تعداد ۱۴۶مورد مربوط به شهرستان جیرفت است و منابع آن مشخص شده است .

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "پرویز فتاح" در دیدار با امام جمعه جیرفت با اشاره به اینکه کمیته امداد بدون وفاق و همدلی مردم و مسوولان موفق نمی شود و این نهاد با همکاری مجلس، دولت ومردم به محرومان رسیدگی می کند.

وی با اشاره به اینکه فعالیت کمیته امداد از متن قرآن و دین است، افزود: صدقه، زکات، انفاق و حمایت از ایتام در دین اسلام آمده است.

فتاح با اشاره به اینکه کمیته امداد تنها نهادی است که اسم امام خمینی(ره) را دارد، گفت: امام راحل اجازه ندادند نام خود را بر روی نهادی جز کمیته امداد بگذارند.

رییس کمیته امداد کشور بیان کرد: کمیته امداد همیشه موجب خیر در جامعه  بوده و در شرایط حساس کنونی کشور عصای دست نیازمندان شده و نقش مهمی در حمایت از محرومان دارد.

به گزارش ایسنا، رییس کمیته امداد کشور در حاشیه سفر به جنوب استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هم اکنون ساخت  ۵۴۰۰ واحد مسکونی در کرمانشاه با کمک مردم، دولت و‌ پرداخت تسهیلات را در دست داریم

وی افزود: همچنین با کمک سپاه ۱۰هزار مسکن روستایی در کشور می سازیم که ۷۵۰ واحد برای استان کرمان و از این تعداد ۱۴۶مورد مربوط به شهرستان جیرفت است و منابع آن مشخص شده است .

فتاح تصریح کرد: مبلغ وام های ‌اشتغال در سال جاری نسبت به سال گذشته دو برابر شده که از محل صندوق توسعه روستایی 2 هزار و 500 میلیارد تومان شامل ۱۰۰ هزار فقره وام و از محل تبصره 16 میزان ۱۴۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: