• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-2685-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

معاون وزیر کشور:

امیدواریم استاندار جدید ادامه دهنده راه«رزم‌حسینی» باشد/مشی وزارت کشور در انتخاب استانداران یک مشی اعتدالی است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور با بیان این مطلب که امیدواریم استاندار جدید ادامه دهنده راه مهندس رزم حسینی باشد، بیان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی چند ماه اخیر و حضور پررنگ مردم در همه صحنه که نشان دهنده عشق و علاقه مردم به نظام است، انتظار داریم استاندار جدید کرمان از همه گروه ها و حزب ها، نخبگان دانشگاهی؛ ائمه جمعه برای توسعه استان کرمان استفاده کند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "جواد ناصریان" عصر امروز 30 آبان‌ماه در آئین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید استان کرمان گفت: مشی وزارت کشور در انتخاب استانداران یک مشی اعتدالی است.

وی امانتداری، تلاش‌گری و متخصص در حوزه های مختلف، متعهد، صداقت و امانت‌داری از جمله شاخص های برجسته رزم حسینی برشمرد و بیان کرد: دکتر فدایی استاندار جدید کرمان نیز فردی متخصص، عادل و امانت دار می باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور لازمه توسعه را در آرامش سیاسی دانست و عنوان کرد: الگوی مثلث توسعه اقتصادی مهندس رزم حسینی یکی از کارهای نو و ویژه در سطح کشور و استان کرمان بود که ایده بسیار ابتکاری در راستای وفاق همه گروه ها و آرامش سیاسی بود.

وی الگوی اقتصاد مقاومتی را از دیگر ابتکارات خوب مهندس رزم حسینی استاندار سابق کرمان ذکر کرد و افزود: ایشان اقدامات بسیار درخشانی در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در سطح استان کرمان انجام دادند که ماندگارترین کارها می باشد.

ناصریان همدلی و آرامش سیاسی را سبب ساز جذب سرمایه گذاران دانست و عنوان کرد: بیش از 75 هزار میلیارد تومان تفاهمنامه در دوره رزم حسینی در این چند سال سکانداریش در استان کرمان منعقد شد که انصافا اقدامی قابل توجه و منحصر بفرد بوده است

وی با بیان اینکه امیدواریم دکتر فدایی استاندار جدید ادامه دهنده کار مهندس رزم حسینی استاندار سابق کرمان باشد، بیان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی چند ماه اخیر و حضور پررنگ مردم در همه صحنه که نشان دهنده عشق و علاقه مردم به نظام است، انتظار داریم استاندار جدید کرمان نیز از همه گروه ها و حزب ها، نخبگان دانشگاهی؛ ائمه جمعه برای توسعه استان کرمان استفاده کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور خطاب به استاندار جدید گفت: در انتصاب مدیریت ها، به جوانان و به ویژه بانوان توجه ویژه ای داشته باشید و انتصابات جدید در استانداری نیز به بدنه وزارت کشور توجه داشته باشد.

وی بر تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و اظهار کرد: روزانه 5 میلیون نفر در کشور به دستگاه های اجرایی مراجعه می‌کنند لذا از همه مسئولین استانی و کشوری انتظار داریم تکریم ارباب رجوع را سرلوحه خود قرار دهند.

ناصریان محدود بودن منابع دولت را در کمک به افزایش بهره وری دانست و بیان کرد: فاصله بین مردم و مسئولین باید کاهش یابد.

وی با بیان اینکه انتظار ما از استانداران جدید این است که توجه ویژه ای به بنگاه های اقتصادی و رفع مشکل آنها داشته باشند خاطر نشان کرد: اعتیاد آفت بزرگی است که در کشور و به ویژه استان کرمان وجود دارد و انتظار داریم با همه ظرفیت این موضوع مدیریت و ریشه کن شود


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: