• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-2085-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

معاون وزیر کشور:

سیاست وزارت کشور برای معرفی استانداران، انتخاب از بین افراد غیربومی است

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور گفت: بر اساس ارزیابی های وزارت کشور نسبت به جا به جایی نیروها اقدام می شود و مهمترین شاخص در انتخاب مدیران، امانت داری و تخصص و نیز شاخص های علمی و تجربی است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "جواد ناصریان" صبح امروز در سفر به استان کرمان و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان  اظهارداشت: سیاست وزارت کشور برای معرفی استانداران، انتخاب از بین افراد غیر بومی است اما به لحاظ بافت اقتصادی و فرهنگی استان کرمان، نگاه دولت این بوده که فردی آشنا به استان انتخاب شود و برخلاف تمامی انتصابات در سال های اخیر در سایر استان ها، استاندار کرمان فردی بومی بوده است.

وی تاکید کرد: استاندار سابق کرمان به اصرار خود از مجموعه جدا شدند و امیدواریم در تمامی مراحل زندگی خود موفق باشند و دکتر فدائی نیز از افراد بومی و متخصص هستند که قبول مسئولیت کرده اند و امیدواریم که بتوانند دین خود را به نظام، مردم و انقلاب ادا کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور با اشاره به اینکه تنش های سیاسی مانع توسعه می شوند، گفت: در زمان مدیریت مهندس رزم حسینی با ایده مثلث توسعه اقتصادی آرامش بسیار خوبی برای حضور سرمایه گذاران فراهم شد.

وی با بیان اینکه با درایت مهندس رزم حسینی آمارهای اقتصادی استان کرمان نیز پیشرفت بسیار خوبی داشته و حجم فعالیت ها نشان دهنده آرامش و همدلی موجود در مجموعه استان کرمان است افزود: با تحقق همدلی و همکاری، مانع تراشی ها و دعواهای سیاسی ایجاد نشده و زمینه توسعه هر چه بیشتر فراهم می شود.

ناصریان با اشاره به اینکه برخی از بخش های کشور عقب ماندگی تاریخی دارد و الان باید مشکلات مردم را درک کرده و برای حل آنها با تدبیر اقدام کرد خاطرنشان کرد: مسیر خدمت همواره ادامه دارد و با وجود تحریم ها و شرایط روز، ممکن است اولویت ها تغییراتی کرده باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: