• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-2890-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

رئیس اداره ثبت‌احوال رفسنجان:

69 درصد مردم رفسنجان کارت هوشمند ملی دریافت کرده اند

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان رفسنجان گفت: از ابتدای اجرای طرح صدور کارت ملی هوشمند در این شهرستان 69 درصد از مردم کارت هوشمند ملی را دریافت کرده اند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، اکبر حاج محمدی ظهر امروز 29 آبان ماه در جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان رفسنجان اظهار کرد: شهرستان رفسنجان بالغ بر 311 هزار نفر جمعیت دارد.

وی افزود: از ابتدای اجرای طرح صدور کارت ملی هوشمند در این شهرستان 69 درصد از مردم کارت هوشمند ملی را دریافت کرده و برای 31 درصد دیگر نیز با جمعیت 67 هزار و 280 نفر باید این کارت صادر شود.

رئیس اداره ثبت‌احوال رفسنجان ادامه داد: برای 47 درصد از مردم شهرستان رفسنجان نیز شناسنامه مکانیزه صادر شده و 53 درصد از اجرای طرح باقیمانده است.

حاج محمدی تأکید کرد: با توجه به اینکه از سال 98 به بعد تمام خدمات از طریق کارت ملی هوشمند به افراد ارائه می‌شود بنابراین لازم است همه افراد این کارت را داشته باشند تا از خدمات آن بهره‌مند شوند.

رئیس اداره ثبت‌احوال رفسنجان خاطرنشان کرد: در شهرستان رفسنجان 2 دفتر پیشخوان خدمات کارت ملی هوشمند و شناسنامه مکانیزه داریم و در کشکوئیه و سرچشمه نیز دفاتر پیشخوان ارائه خدمات هویتی راه‌اندازی شده است.

حاج‌محمدی یادآور شد: افرادی که هنوز کارت ملی هوشمند دریافت نکرده‌اند می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان یا در منزل با مراجعه به  سایت www.ncr.ir نسبت به تقاضای کارت ملی هوشمند ثبت‌نام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: