• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-6814-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

استاندار کرمان با تاکید بر هدف دولت بر خدمت‌رسانی به همه مردم:

برای دولت هیچ فرقی نمی‌کند که منطقه‌ای سنی یا شیعه نشین باشد/وجود مذاهب در کشور یک فرصت است

استاندار کرمان  از مشکلات اقتصادی در جامعه سخن به میان آورد و بیان کرد: استان کرمان با مشکلات عدیده ای از جمله اشتغال، کم آبی، خشکسالی، محیط زیستی و ... دست و پنجه نرم می‌کند، لذا برای دولت هیچ فرقی نمی‌کند که منطقه ای سنی نشین یا شیعه نشین باشد و فقط هدف دولت گام برداشتن درست در راستای رفع این مشکلات است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدجواد فدایی" صبح امروز 29 آبان‌ماه در هشتمین آئین برادری در شهرستان منوجان گفت: امیدوارم این همایش با توجه به دستورات پیامبر عظیم الشان راه دیگری برای وحدت بیشتر بین اهل سنت و تشیع باشد.

استاندار کرمان با اشاره به وجود مذهب تسنن در استان کرمان عنوان کرد: وجود مذاهب و اقوام در یک کشور فرصت و مزیت است، زیرا وجود فرهنگ ها و افکار مختلف باعث ارتقا و رشد کشور خواهد شد.

وی با اشاره به سخنان بزرگان در زمینه وحدت، همدلی و احترام متقابل به یکدیگر و  اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهل سنت و حرام دانستن توهین به مقدسات مذاهب اسلامی، تصریح کرد: باید ما با یکدیگر همدل و همراه باشیم.

وی از مشکلات اقتصادی در جامعه سخن به میان آورد و بیان کرد: استان کرمان با مشکلات عدیده ای از جمله اشتغال، کم آبی، خشکسالی، محیط زیستی و ... دست و پنجه نرم می‌کند، لذا برای دولت هیچ فرقی نمی‌کند که منطقه ای سنی نشین یا شیعه نشین باشد و فقط هدف دولت گام برداشتن درست در راستای رفع این مشکلات و استفاده حداکثری از ظرفیت ها و نیروها برای رفع این موارد و خدمت رسانی شایسته به مردم است.

فدایی به شایسته سالاری و کارآمدی در مدیریت‌ها اشاره و خاطر نشان کرد: همواره معتقدیم باید از نیروهایی که توانمند، کارا و شایسته هستند، استفاده کرد و مذهب و قومیت فرد مهم نیست اما در مقابل افراد نباید گرایش‌های گروهی، جناحی و قومی را در کار خود دخالت دهند و باید همه اقشار و اقوام ایرانی برای او یکسان باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: