• دوشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-1685-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

چهارشنبه هفته جاری؛

مراسم معارفه استاندار جدید کرمان با حضور معاون اقتصادی وزیر کشور

مدیرکل حوزه استاندار کرمان گفت: با حضور معاون اقتصادی وزیر کشور از زحمات «علیرضا رزم‌حسینی» استاندار سابق کرمان تقدیر و «محمدجواد فدایی» به عنوان استاندار کرمان منصوب خواهد کرد.

حجت‌الاسلام "محمود محمودآبادی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره مراسم معارفه دکتر فدایی به عنوان استاندار جدید کرمان گفت: روز چهارشنبه 30 آبان‌ماه مراسم تودیع و معارفه استاندار کرمان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این مراسم با حضور معاون اقتصادی وزیر کشور از زحمات «علیرضا رزم‌حسینی» استاندار سابق کرمان تقدیر و «محمدجواد فدایی» به عنوان استاندار کرمان منصوب خواهد کردخواهد کرد.

به گزارش ایستا دکتر"حسن روحانی" در جلسه هیات دولت در روز چهارشنبه 23 آبان‌ماه ضمن معرفی دکتر فدایی به عنوان استاندار کرمان گفت: آقای «فدایی» برای مردم استان کرمان شناخته شده است و فعالیت‌هایی در جهاد، دانشگاه و استانداری داشته و در سال جاری نیز به عنوان سرپرست استانداری کرمان به مردم این استان خدمت‌رسانی کرده است.

وی با بیان این مطلب که دکتر «فدایی» یک کرمانی هستند و کرمان را به خوبی می‌شناسند، تصریح کرد: «فدایی» به ظرفیت‌ها و کمبودهای استان آگاه است.

رییس جمهور از خدمات «علیرضا رزم‌حسینی» استاندار سابق کرمان سخن به میان آورد و بیان کرد: استاندار سابق کرمان خدمات فراوانی برای استان کرمان به ارمغان آورد و ما دوست داریم که استان کرمان به واسطه سرمایه‌های اجتماعی و معدنی و جایگاه خوبی که همواره در کشور داشته؛ با حضور دکتر فدایی نیز شاهد تحولات بسیار خوبی در استان کرمان باشیم.

وی به پروژه‌های انتقال آب به استان کرمان اشاره کرد و افزود: اقدام بسیار ارزشمندی که استان کرمان و یزد برای انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان و شیرین‌سازی آن در حال انجام هستند از کارهای اساسی کشور می‌باشد که در حال اجراست، گفتنی است که بخش خصوصی در برخی از استان‌ها بسیار فعال بوده که استان کرمان جزء آن دسته از استان هایی است که در آن بخش خصوصی بسیار فعالی دارد.

به گزارش ایسنا؛ دکتر فدایی بیش از این نیز و پس از استعفای «علیرضا رزم حسینی» در 8 خردادماه سال جاری از استانداری کرمان؛ به مدت 5 ماه بعنوان سرپرست استانداری کرمان مشغول به فعالیت بوده که در 23 آبان‌ماه سال‌جاری و در جلسه هیات دولت به عنوان استاندار کرمان منصوب شد.

از جمله سوابق پروفسور محمدجواد فدایی عضو هیات علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان در گروه مهندسی عمران را می توان به معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی امور اجرایی استانداری کرمان، معاونت عمرانی استانداری کرمان، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان، رئیس ستاد حوادث غیرمترقبه استان کرمان  و رییس دانشگاه شهید باهنر کرمان اشاره کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: