• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-1585-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تاکید کرد:

موفقیت استاندار یعنی موفقیت استان کرمان/سپاه، هیچ جانب داری از هیچ جریانی نخواهد داشت

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به نظر خود درباره استاندار جدید اشاره و عنوان کرد: بنده در این استان با 4 استاندار و در مجموع با حدود 40 استاندار از همه جناح‌ها در نقاط مختلف کشور کار کرده‌ام و معتقدم اگر استاندار جدید استان کرمان به نکات ذیل توجه کند در کار خود موفق خواهد بود و برعکس. مطمئن باشید این نکات از سر دلسوزی و تجربه است زیرا موفقیت استاندار یعنی موفقیت استان کرمان است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار" غلامعلی ابوحمزه" پیش از ظهر امروز 27 آبان‌ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج و دومین کنگره شهدای استان کرمان گفت: برخی نگاه هایی که در استان و خارج از استان مطرح می شود نشات گرفته از یک فکر، اندیشه و تعمق نبوده و انسان رنجش خاطر پیدا می‌کند و این همه توفیقات در استان را نمی‌بینند. شاهد هستیم بیان می کنند که در 13 سال عقلانیت وجود نداشته و اکنون عقلانیت حاکم شده است و این توهینی است به مردم و همه افرادی که از اول انقلاب تاکنون خدمت کرده‌اند.

وی با اشاره به نقش بسیج و سپاه در حوزه های مختلف عنوان کرد: پاسخگویی به شبهات و تردیدها در ابعاد مختلف یکی از نقش‌های بسیج و سپاه است اما ما هیچ جانب داری از هیچ جریانی نخواهیم داشت.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به برخی دیدگاه در خصوص حضور سران فتنه در انتخابات، تصریح کرد: فتنه سال 88 خط قرمز نظام است و حضور سران فتنه در انتخابات یک حرف بی‌ربط است. سران فتنه به نظام خیانت کرده‌اند و تا زمانی که این لطمه ای که به نظام و ملت را وارد کرده، جبران نکنند جایی در بین مردم و نظام نخواهند داشت.

وی از نقش سپاه در ارتباط با سایر دستگاه ها سخن به میان آورد و بیان کرد: هر دستگاهی در جهت کمک رسانی به مردم و حل مشکلات مردم خصوصا قشر محروم گام بردارد ما نیز به آنها کمک خواهیم کرد.

سردار ابوحمزه به نظر خود درباره استاندار جدید اشاره و عنوان کرد: بنده در این استان با 4 استاندار کار کردم و در مجموع با حدود 40 استاندار از همه جناح‌ها در نقاط مختلف کشور کار کرده‌ام اگر استاندار جدید استان کرمان باید نکات ذیل توجه کند در کار خود موفق خواهد بود و برعکس و مطمئن باشید این نکات از سر دلسوزی و تجربه است زیرا موفقیت استاندار یعنی موفقیت استان کرمان است.

وی تدوین برنامه‌ریزی مدون و منظم در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و امنیتی برای سه سال آینده؛ اجرای مدیریت جهادی و انقلابی به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی، انتصاب مدیران لایق و پرهیز از جناح بازی و استفاده از منابع زیرزمینی و رو زمینی استان را از جمله رموز موفقیت استاندار جدید برشمرد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان کار، تلاش، علم، محاسبه با خدا، تدبیر و درایت را از ارکان مدیریت جهادی دانست و بیان کرد: مدیریت جهادی برای همه مسئولان در سطح کشور مهم است.

وی بزرگترین ثروت استان کرمان را نیروی انسانی این استان دانست ذکر کرد و افزود: استان کرمان نیروهای بسیار توانمندی دارد و اگر مدیریت‌ها در استان به خوبی جایگذاری شوند استان کرمان در سطح کشور الگو خواهد شد.

سردار ابوحمزه خطاب به اصحاب رسانه‌ها گفت: مطالبه‌گری سر لوحه کار خود قرار دهید و همچنین منافع ملت و نظام را جناحی نکنید، ضمن آنکه مسئولان باید پاسخگو باشند.

وی از هفته بسیج سخن به میان آورد و اظهار کرد: بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت وحدت و خدمت است که بیشترین نگاه را در حوزه انسجام و وحدت و خدمت به مردم دارد به طوری که هم اکنون 300 گروه جهادی در سطح استان مشغول به فعالیت می باشند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به تبیین برنامه‌های هفته بسیج پرداخت و خاطرنشان کرد: هفته بسیج از 29 آبان آغاز و تا 5 آذرماه ادامه خواهد داشت.

وی راه اندازی میز خدمت را یک اقدام مناسب برای رفع مشکل مردم با دستگاه‌ها دانست و بیان کرد: 100 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد در سطح استان داریم که با بررسی‌های که سپاه با همکاری کمیته امداد انجام داد از این تعداد حدود 746 خانواده واقعا محروم بوده‌اند.

سردار ابوحمزه با انتقاد شدید از تفاوت قیمت‌ اجناس در مغازه‌ها عنوان کرد: گرانی قیمت‌ها ربطی به تهران ندارد، مردم ما مردمی نجیب هستند لذا با مدیریت جهادی می‌توان کاهش قیمت‌ها را رقم زد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: