• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-4384-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس سازمان صمت استان کرمان خبر داد:

افتتاح 12 پروژه در حوزه صنعت و معدن طی سال جاری در استان/رونمایی از بانک اطلاعاتی معدن استان


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: بانک اطلاعاتی معدن استان کرمان طی یک ماه آینده رونمایی خواهد شد که برای نخستین بار چنین کاری در سطح کشور صورت گرفته است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "مهدی حسینی نژاد" امروز 27 آبان ماه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان اظهار کرد: 43 پروژه اقتصاد مقاومتی در حوزه صنعت و معدن برای سال جاری برنامه ریزی شده که از این تعداد سه پروژه ملی و 32 مورد مربوط به بخش خصوصی است.

وی با بیان اینکه پروژه های حوزه صنعت و معدن عموما تمام و آماده افتتاح بوده و در سال جاری 12 پروژه با سرمایه‌گذاری بالغ بر 5 هزار میلیارد توان افتتاح خواهد شد تصریح کرد: 35 هزار میلیارد تومان کل مبلغ سرمایه گذاری پروژه های اقتصاد مقاومتی بخش صنعت و معدن است که در زمان بندی مشخص اجرایی خواهند شد.

حسینی نژاد بیان کرد: یکی از مهم ترین پروژه های بخش دولتی، ارتباط بین واحدهای بزرگ و کوچک است و تلاش می کنیم با پیگیری ها، بتوانیم برای واحدهای کوچک رونق ایجاد کنیم.

رییس سازمان صمت استان کرمان درباره دلیل عدم پیشرفت برخی از پروژه ها گفت: یکی از چالش ها درمورد پتروشیمی هاست که به لحاظ تامین نقدینگی دچار مشکل شده اند و کار را دنبال می کنیم تا سرمایه گذاران جدیدتری با کمک استان جذب کنیم.

وی افزود: بانک اطلاعاتی معدن استان کرمان را طی یک ماه آینده رونمایی خواهیم کرد که برای نخستین بار چنین کاری در کشور صورت گرفته است.

به گزارش ایسنا، در این جلسه تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی گزارش روند پیگیری و اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی را ارائه دادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: