• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-5814-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان عنوان کرد:

افزایش درآمد سرانه مردم و اشتغال؛ اولویت استانداری کرمان

استاندار کرمان گفت: افزایش درآمد سرانه مردم و اشتغال از بحث های مهمی است که دوره جدید استانداری کرمان دنبال می کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدجواد فدایی" امروز 27 آبان ماه در جلسه برنامه مقابله با کرم خراط درختان گردو در استانداری کرمان با بیان اینکه  نخستین و با اولویت ترین کار استانداری کرمان، حفظ سرمایه موجود است اظهار کرد: افزایش درآمد سرانه مردم و اشتغال از بحث های مهمی است که دوره جدید استانداری کرمان دنبال می کنیم.

وی در ادامه به موضوع برنامه مقابله با کرم خراط درختان گردو اشاره و افزود: مقابله با آفات حوزه کشاورزی که موجب خسارت و از بین رفتن سرمایه ها می شود، باید با جدیت رسیدگی شود و ما وظیفه خود می دانیم در هماهنگی ها و تامین منابع همکاری کنیم.

فدایی تصریح کرد: باید به شدت مراقبت کرد تا کارهای صورت گرفته پایدار مانده و مشکل مجددا برنگردد و آموزش کشاورزان مسئله مهمی است که باید توسعه یابد.

وی درباره تامین آب برخی مناطق تصریح کرد: در تامین آب حتی برای درختان تاکید داریم اگر لازم است، با تانکر آبرسانی صورت بگیرد و منابع مالی از اعتباراتی که در اختیار است، تامین شود.

استاندار کرمان گفت: از دوستانی که در راستای مقابله آفت کرم خراط تلاش کرده اند می خواهیم با همین قدرتی که کار آغاز شده و به نتیجه رسیده، ادامه یابد و امیدواریم در آینده نزدیک این آفت به کلی پاکسازی و دیگر آفات از بین برود و در حفظ سرمایه های موجود به نقطه ایده آل برسیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: