• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-885-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار رفسنجان:

آمریکا در مرحله دوم تحریم‌ها هیچ ندارد

فرماندار رفسنجان تأکید کرد: امروز آمریکا در مرحله دوم تحریم‌ها هیچ ندارد و خوشبختانه ایران در اوج اقتدار است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، علیار اسکندری‌نسب صبح امروز در جمع شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی 13 آبان ماه در مسجد جامع شهر رفسنجان اظهار کرد: در دوران پهلوی شاه، سازمان امنیت اطلاعات و سازمان ساواک را برای دیکتاتوری و اهداف آمریکایی‌ها بنیان‌گذاری کرد و سالانه 400 نفر از فرزندان ایران را برای آموزش به سازمان سیا می‌فرستاد و برمی گرداند.

وی افزود: آن‌ها برای اینکه جلوی خشم ملت ایران را بگیرند در سال 41 اصلاحات را به عنوان یک استراتژیک در ایران پیاده می‌کنند علیرغم اینکه شاه می‌دانست با پیاده‌سازی این اصلاحات بنیان حکومتش متزلزل می‌شود اما تحت کشور آمریکا این اصلاحات را در کشور پیاده می‌کند و غوغا به راه می‌اندازند.

وی ادامه داد: رضا شاه همچنین طرح دکترین نیلسون را با این معنا که دفاع منطقه‌ای هر کشور را به خود ان کشور واگذار کنیم در کشور راه‌اندازی کرد و تسلیحات زیادی را با افزایش قیمت نفت با درآمدهای هنگفت نفتی به شاه فروختند و بیش از 4 هزار مستشار آمریکایی را به کشورمان گسیل کردند.

فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: مدت 40 سال است که  آمریکایی‌ها  در قالب ترور شخصیت‌ها، جنگ تحمیلی تحریم‌های ظالمانه و ... را در راستای براندازی نظام  توطئه‌هایش را بر علیه ایران روا می‌دارد و امروز گفته‌اند که مرحله جدید تحریمها را اجرا می‌کنند.

اسکندری‌نسب با بیان اینکه آمریکایی‌ها آن‌چه می‌خواستند انجام دهند پیش‌خور کردند و سیاست تحریم مجدد آمریکا با شکست مواجه شده است، تصریح کرد: امروز 8 کشور که خریدار نفت ایران هستند به آمریکا دهن کجی می‌کنند. امروز آمریکا در مرحله دوم تحریم‌ها هیچ ندارند و خوشبختانه ایران در اوج اقتدار است و درحال ثبات اقتصادی و سیاسی پیش می رویم.

وی بیان داشت: سالانه نیاز به 50 میلیارد دلار درآمد حاصل از فروش نفت داشتیم اما امروزعلاوه بر فروش نفت،  47 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی داشتیم.

فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: اگر کشور آمریکا می‌توانست فروش نفت ما را به صفر برسانند و حتی کشورهای حامی آن‌ها هم همراهی‌اش کنند با قیمت جهانی دلار سالانه بیش از 60 میلیارد دلار درآمد خواهیم داشت.

اسکندری نسب اضافه کرد: امروز روند قاچاق کالا به ایران در حال حذف است و کالاهای ما به خارج صادر می‌شود و این به معنای ثبات اقتصادی است و اقتصاد در برهه‌ای عظیم صعود خواهد کرد. آمریکائیها چیزی دیگر در چنته ندارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: