• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-2614-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد:

نصب 200 نیروگاه 5 کیلوواتی خورشیدی در منازل مددجویان کرمانی

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان آمار درآمد مددجویان این نهاد از محل اجرای طرح پنل‌های خورشیدی از سال گذشته تاکنون را ارائه کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یحیی صادقی" سیاست اصلی این نهاد را فراهم کردن زمینه درآمد پایدار برای خانوارهای تحت حمایت و توانمند کردن آن‌ها اعلام کرد و گفت: طرح پنل های خورشیدی یکی از طرح‌های مهمی است که توسط این نهاد و به‌منظور اشتغال و خودکفایی خانوارهای تحت حمایت این نهاد در حال اجراست.

وی بابیان اینکه 200 نیروگاه پنج کیلوواتی خورشیدی تاکنون در منازل مددجویان کرمانی نصب و وارد مدار شده است، افزود: برای اجرای هرکدام از این طرح‌های نیروگاهی خورشیدی 27 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت‌شده است.

صادقی بیان کرد: طرح نیروگاه‌های پنج کیلوواتی خورشیدی باهدف کمک به معیشت خانوارهای کم‌توان دارای سرپرست زن که توان اجرای طرح‌های کارآفرینی را ندارند، در حال اجرا است.

وی ادامه داد: ۴۶ طرح پنل خورشیدی نیز به‌زودی در منازل مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان نصب و وارد مدار می‌شود.

صادقی گفت: با اجرای طرح پنل‌های خورشیدی هر خانوار ماهیانه بین ۷۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان درآمدزایی دارد که بخشی از این درآمد بابت پرداخت اقساط تسهیلات اجرای طرح کم می‌شود و مابقی درآمد به‌حساب خانوار واریز می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: