• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1384-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

معاون عمرانی استاندار کرمان تاکید کرد:

لزوم اقدام شهرداران برای جداسازی آب شرب و فضای سبز

معاون عمرانی استاندار کرمان گفت: برای جداسازی آب شرب از کشاورزی و فضای سبز باید شهرداران پیگیری کنند و در زمینه مشکلات اسناد اراضی، باید مدیرکل امور شهری از طریق ثبت اسناد و دارایی پیگیری و مسئله حل شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"سیدمصطفی آیت اللهی موسوی" امروز 10 آبان ماه در همایش شهرداران استان کرمان درباره آلایندگی معادن اظهار کرد: در قانون معادن، عنوان شده واحدهای صنعتی و معدنی که آلایندگی و خسارت ایجاد می کنند، که این خسارت همان عبور و مرور ماشین آلات و ... است که این مسئله مغفول مانده است.

وی با اشاره به پیگیری این موضوع در شورای معادن استان افزود: فعلا واحدهای صنعتی موظف شدند یک درصد فروش خود را به حسابی که در استان باز شده، واریز کنند که این امید وجود دارد بتوانیم از این محل برای جبران خسارت از شورای معادن مصوبه بگیریم.

موسوی با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی شهرداران تصریح کرد: برای افزایش سهمیه قیر پیگیری خواهیم کرد. برای شهرهای بالای 50 هزار نفر مکاتبه کردیم که اعلام شد قانون بر این شهرها مترتب نیست.

وی بیان کرد: برای جداسازی آب شرب از کشاورزی و فضای سبز باید شهرداران پیگیری کنند و در زمینه مشکلات اسناد اراضی، باید مدیرکل امور شهری از طریق ثبت اسناد و دارایی پیگیری و مسئله حل شود.

معاون عمرانی استاندار کرمان گفت: مسائل مربوط به نیروی انسانی باید از مرکز کشور پیگیری شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: