• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-990-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک رفسنجان معرفی شد

در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک رفسنجان معرفی شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، امام جمعه رفسنجان در این جلسه با اشاره به روایتی از پیامبر اسلام(ص)، اظهار کرد: بهترین جهاد خدمت به مردم است و اگر در چینش نیروهای یک اداره غفلت شود مدیران باید پاسخگو باشند.

حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور افزود: امسال سال سختی برای کشور و مردم ما شد و از همه ناحیه‌ای به ملت فشار آمده و فشار مستقیم گرفتاری‌ها روی طبقات ضعیف جامعه بوده است اما مردم در وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از ما مسئولان جلوتر هستند.

وی با اشاره به مصوبه امهال وامهای کشاورزی خاطرنشان کرد: موضوع امهال وام‌ها اجرایی نمی‌شود هیأت دولت مصوب کرده اما بانک‌ها عمل نمی‌کنند اگر این روند پیش برود دیگر هیچ کس ضامن کسی نمی‌شود و وام‌هایی که بانک‌ها قرار است بدهند و سود بگیرند روی دست‌شان می‌ماند.

رمضانی پور تصریح کرد: در کشور ما کالا به وفور وجود دارد و در زمینه گندم به خودکفایی رسیده‌ایم، گاهی با احتکار کالا و یا پاسخ ندادن مسئولان  و برخی زیر دستانشان دشمن هم که دنبال جلوه‌دادن نارضایتی مردم است با وجود این موضوعات به هدف خود می‌رسد.

امام جمعه رفسنجان با اشاره به تغییر در مدیریت ثبت اسناد رفسنجان گفت: مدیر جدید از معاونان و مشاوران قوی استفاده کند تا بتواند همانند آرمان‌پور رئیس سابق این اداره که لایق، متعهد، اخلاقمدار و متدین است، با زمین خواران مقابله کند.

به گزارش ایسنا، در این جلسه ابولفضل تیموری به عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک رفسنجان معرفی و از خدمات محمد آرمان‌پور رئیس قبلی این اداره تقدیر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: