• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-1514-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان:

سیل منتظر تامین اعتبار نمی‌نشیند/ 10 درصد رودخانه های استان، نیازمند ساماندهی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان عنوان کرد: اگر 20 میلیارد تومان اعتبار در اختیار داشته باشیم می توانیم تا حدی استان را در برابر سیل به صورت موقت مصون سازی کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "ابراهیم علیزاده" پیش از ظهر امروز 6 آبان‌ماه در شورای مدیریت بحران استان کرمان با حضور معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در سطح استان کرمان 6 هزار کیلومتر رودخانه که بستر آنها فعال است، وجود دارد که از این بین 280 کیلومتر (معادل 10 درصد) رودخانه های استان نیاز به ساماندهی دارد که برای این منظور به یک هزار 120 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم .

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سیل منتظر نمی‌ماند تا ما تامین اعتبار کنیم، لذا  طرح اضطراری مقابله با سیل را به شورای مدیریت بحران استان ارایه دادیم که در آن طرح استان کرمان را به 4 منطقه تقسیم و امکانات مورد نیاز هر منطقه را برآورد کردیم، که در اولویت نخست به 2 میلیارد و 940 میلیون تومان، در اولویت دوم به حدود 5 میلیارد و 420 میلیون تومان و در اولویت سوم به بیش از 5 میلیارد تومان تخصیص اعتبار نیاز داریم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان عنوان کرد: اگر 20 میلیارد تومان اعتبار در اختیار داشته باشیم می توانیم تا حدی استان را در برابر سیل به صورت موقت مصون سازی کنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: