• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-214-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

نگاه کارمزد، نگاه مدیریت اسلامی است

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: در مدیریت اسلامی به کار مزد داده می‌شود اما متاسفانه به حضور فرد در محل کار مزد می‌دهیم لذا نگاه روز مزد، نگاه مدیریت اسلامی نیست بلکه نگاه کارمزد، نگاه مدیریت اسلامی است.

 به گزارش ایسنا منطقه کویر،
حجت‌الاسلام و المسلمین "حسن علیدادی‌سلیمانی" پیش از ظهر امروز دوم آبان‌ماه در بیستمین جشنواره شهید رجایی استان کرمان گفت: مدیریت در حوزه دینی مسایل فراوانی دارد اما متاسفانه کمتر به آنها توجه و عمل می‌شود.

وی از اقتصاد اسلامی سخن به میان آورد و بیان کرد: متاسفانه با عملیاتی شدن مدیریت اسلامی فاصله داریم. همانگونه که اقتصاد اسلامی، فرهنگ اسلامی و ... شاخص‌های خاص خود دارند لذا مدیریت اسلامی نیز شاخص های خاصی دارد.

امام جمعه کرمان با اشاره به راندمان کم برخی از دستگاه‌های اجرایی در استان و کشور، اظهار کرد: در ابتدای اجرای قانون ثبت ورود و خروج کارمندان راندمان ادارات را بالا برد اما پس از مدتی دوباره راندمان نیز کاهش یافت وقتی تحقیق کردند دلیل این موضوع را مشاهده کردند که کارمندان کارت خود را به دیگران می‌دهند تا ساعات ورود و خروجشان ثبت کنند و روش‌های دیگر برای کنترل کارمندان به همین منوال بود.

وی با بیان این مطلب که در مدیریت اسلامی کنترل درونی وجود دارد، تصریح کرد: در مدیریت اسلامی به کار، مزد داده می‌شود اما متاسفانه امروز شاهد هستیم به حضور فرد در محل کار، مزد داده می شود لذا نگاه روز مزد مدیریت اسلامی نیست بلکه نگاه کارمزد، مدیریت اسلامی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: