• سه شنبه ۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-490-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست جدید آموزش و پرورش رفسنجان معرفی شد

مراسم تکریم و تودیع مدیر آموزش و پرورش رفسنجان ظهر امروز اول آبان ماه با حضور معاون مدیر کل اموزش و پرورش استان کرمان، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین و فرهنگیان برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در این مراسم اظهار کرد: حسینی‌پور در دورانی که سخت‌ترین دوره آموزش و پرورش بود مدیریت کرد.

حمیدرضا دعاگویی با بیان اینکه سند تنظیم شده برنامه درسی ملی که همپای آن قرار است تغییرات در محتوا و ساختار آموزش و پرورش رخ دهد ابلاغ شده اما زیرساخت‌ها فراهم نیست، افزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی سند را فقط به آموزش و پرورش ابلاغ می‌کند نقش دستگاه‌های دیگر مشخص نیست و سند به آن‌ها ابلاغ نمی‌شود انگار سند درون‌سازمانی است.

وی تصریح کرد: با توجه به عدم زیرساخت‌ها آموزش پرورش با حجمی از مطالبات مواجه می‌شود تغییر کتاب‌های درسی و...همزمان تحول همچنین معلمان باید ساماندهی شوند کمبود نیروی معلم که رفسنجان از دیرباز با آن مواجه بوده خروج همزمان نیروها از جمله مشکلات آموزش و پرورش است.

معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان تأکید کرد: با توجه به خواسته مسؤولان رفسنجان قطعا مدیریت این شهرستان به شخص غیربومی سپرده نخواهد شد و در شورای معاونان بررسی می‌شود تا اصلح‌ترین مدیر انتخاب شود.

فرماندار رفسنجان نیز در این مراسم خواستار انتخاب مدیری از فرزندان همین شهرستان در آموزش و پرورش شد و گفت: اعتبارات آموزش و پرورش رفسنجان قابل مقایسه با یکی از شهرهای جنوب استان نیست و متاسفانه اعتباراتی که به شهرستان داده می شود بسیار ناجیز است.

علیار اسکندری‌نسب با بیان اینکه مدیر سابق آموزش و پرورش رفسنجان با مدیریت خوب توانست بیش از 11 میلیارد تومان از خیّرین شهرستان برای کمک به آموزش و پرورش اعتبار گرفت و امسال بیش از 2.5 میلیارد تومان اعتبار در کمیته برنامه ریزی رفسنجان برای ساخت و ساز و پروژه های عمرانی تخصیص دادیم.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از خدمات سید کاظم حسینی پور رئیس اداره آموزش و پرورش رفسنجان که پس از 35 سال خدمت خالصانه و صادقانه در این مسئولیت به مقام بازنشستگی نائل آمده است تقدیر و مهدی ابوطالبی معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش رفسنجان به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: