• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-2086-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : تولیدی

سرپرست موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرمان خبر داد:

پذیرش بدون آزمون دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت

سرپرست موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه کرمان از پذیرش بدون آزمون دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی ترم تحصیلی در این مرکز خبر داد.

دکتر رضا کامیاب مقدس در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر با اعلام این خبر گفت: پذیرش بدون آزمون دانشجو مرحله تکمیل ظرفیت در 14 کد رشته مقطع کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرمان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: این مرکز در مقطع کاردانی در رشته‌های شبکه‌های کامپیوتری و برنامه سازی، فناوری اطلاعات گرایش اینترنت، حقوق گرایش شورای حل اختلاف، حقوق ثبتی و خدمات قضایی، عمران گرایش راهداری و امور پیمان‌ها و معماری شهری دانشجو می‌پذیرد.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرمان همچنین افزود: در مقطع کارشناسی نیز دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند در رشته‌های حقوق ثبتی، فناوری اطلاعات در دو گرایش فناوری اطلاعات و شبکه، عمران در گرایش ساختمان سازی و معماری در گرایش طراحی و نوسازی بافتهای فرسوده نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

کامیاب مقدس اضافه کرد: دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرمان به آدرس کرمان، پشت شهربازی مراجعه یا با شماره 03433341168 نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی همچنین از اعطای تسهیلات به ثبت‌نام کنندگان و دانشجویان و امکان تقسیط شهریه دانشجویان در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرمان خبر داد و گفت: این مرکز که هم اکنون در مقطع کارشناسی ارشد نیز دانشجو دارد با بکارگیری اساتید مجرب و متعهد و همچنین کادر آموزشی توانمند و فضای آموزشی مجهز شامل سایت کامپیوتری، لابراتوآر زبان خارجه و کامپیوتر، آزمایشگاه، کتابخانه و... مکان مناسبی برای علاقه مندان به ادامه تحصیل و دانشجویان خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: