• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-5984-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمان تشریح کرد:

آخرین قیمت مرغ و گوشت در استان کرمان

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمان با اشاره به اینکه در حال حاضر مرتبا گوشت گوساله منجمد و گوشت گرم(گوسفند) استرالیایی وارد و در بازار توزیع می شود گفت: قیمت هر کیلوگرم گوشت گرم گوسفندی برای مصرف کننده از ۳۸ هزار و ۵۰۰ تا ۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان و گوشت گوساله منجمد هر کیلوگرم ۲۸ هزار تا ۲۹ هزار تومان است.

"مهدی بنی اسدی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره وضعیت موجودی و توزیع گوشت و مرغ در بازار اظهار کرد: اوضاع تولید گوشت مرغ در استان کرمان خوب و قیمت برای مصرف کننده نسبتا خوب است.

وی با بیان اینکه آخرین قیمت مصوب مرغ منجمد هر کیلوگرم ۶۳۲۰ تومان و برای مصرف کننده ۶۷۵۰ بوده است افزود: ما ذخیره گوشت مرغ داریم اما فعلا توزیع نداریم. مگر اینکه با افزایش قیمت، قرار باشد توزیع مرغ منجمد انجام شود.

بنی اسدی با اشاره به اینکه در حال حاضر مرتبا گوشت گوساله منجمد و گوشت گرم(گوسفند) استرالیایی وارد و در بازار توزیع می شود گفت: قیمت هر کیلوگرم گوشت گرم گوسفندی برای مصرف کننده از ۳۸ هزار و ۵۰۰ تا ۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان و گوشت گوساله منجمد هر کیلوگرم ۲۸ هزار تا ۲۹ هزار تومان است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمان افزود: طی دو ماه گذشته نزدیک به ۱۷۰ تن گوشت منجمد و بیش از ۱۲۰ تن گوشت گرم استرالیایی در سطح استان کرمان توزیع شده و به علت خشکسالی و کمبود گوشت در بازار، این کار ادامه دارد و قصد داریم توزیع را نیز افزایش بدهیم

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: