• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-2287-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان:

ابزار رسانه چند نسل را متاثر می‌کند

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: ابزار رسانه به قدری موثر است که چند نسل را متاثر می کند که گاهی درمان آن خیلی سخت است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"احمد علیرمضانی" امروز 19 مهرماه در کارگاه آموزشی نظرسنجی الکترونیکی ویژه مدیران پژوهش مراکز استان های صدا و سیما در کرمان اظهار کرد: مسوولان پژوهش در صدا و سیما به منزله چراغ راه و راهنمای برنامه سازان و مدیران هستند که نقاط ضعف و قابلیت ها را احصاء کرده و به ما اعلام می کنند که براساس آن گام برداشته و وارد برنامه سازی می شویم.

وی خطاب به مدیران پژوهش افزود: نقش شما در برنامه سازی از همه بخش ها مهم تر است زیرا اگر براساس اطلاعات غلط برنامه بسازیم، تبعات جبران ناپذیری برای صدا و سیما به دنبال دارد.

علیرمضانی تصریح کرد: یکی از مراکزی که نظرسنجی های آن مورد توجه و مورد اعتماد دستگاه های نظام است، مرکز افکارسنجی صدا و سیماست و به زودی نظرسنجی تبلتی و تلفنی این سازمان در کشور آغاز می شود که کار از کرمان آغاز شد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره جنگ رسانه ای و روانی دشمن علیه ایران بیان کرد: نقش و اهمیت رسانه بر کسی پوشیده نیست. دشمن توان و جرات ضربه زدن نظامی به ما را ندارد و صحبت از گزینه نظامی تبلیغات و لاف رسانه ای است که به فضای رسانه ای و خالی کردن دل مردم دل بسته اند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان اظهار کرد: ابزار رسانه به قدری موثر است که چند نسل را متاثر می کند که گاهی درمان آن خیلی سخت است.

وی افزود: در جنگ رسانه ای که سربازان و افسران آن رسانه های ما هستند، اگر این جلسات را به اتاق جنگ و آمادگی مقابله با دشمن بدانیم، گزافه نگفته ایم.

به گزارش ایسنا، کارگاه آموزشی نظرسنجی الکترونیکی ویژه مدیران پژوهش و مسوولان اجرای نظرسنجی مراکز استان های صدا و سیما در کرمان طی دو روز برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: