• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-2187-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

دومین جشنواره رسانه های برتر در حوزه قضایی استان برگزار می شود

 رییس کل دادگستری استان کرمان گفت : در راستای منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)مبنی بر اطلاع رسانی دقیق و هنرمندانه در قوه قضائیه، دادگستری استان کرمان اقدام به برگزاری دومین جشنواره مطبوعات برتر استان با عنوان رسانه و عدالت نموده است . 

به گزارش ایسنا منطقه کویر
، "یداله موحد" با اشاره به اینکه  اولین جشنواره انتخاب رسانه های برتر در حوزه قضایی استان کرمان سال گذشته برای اولین بار درکشور برگزار شد، افزود: دومین دوره این جشنواره  با عنوان رسانه و عدالت پاییز امسال در کرمان برگزار می شود.

وی به حجم وسیع اقدامات انجام شده در دستگاه قضائی استان کرمان اشاره کرد و افزود: اصحاب رسانه همواره همکاری و تعامل خوب و ارزشمندی با دادگستری در زمینه انعکاس اخبار و دستاوردهای این نهاد حاکمیتی داشته اند اما باید این همکاری ها تقویت شود.

موحد بر ضرورت و اهمیت بحث اطلاع رسانی تاکید کرد و گفت: هدف اصلی دستگاه قضائی از برگزاری چنین  جشنواره هایی ارتقاء سطح آگاهی های مردم نسبت به مسائل حقوقی و قضائی است.

 وی برگزاری جشنواره قلم و عدالت را  در تاریخ  فعالیت های دستگاه قضایی کشور بی سابقه دانست و افزود: سال گذشته اولین جشنواره انتخاب مطبوعات برتر در حوزه قضایی استان کرمان  با حضور معاون فرهنگی قوه قضاییه برگزار شد.

این مقام ارشد قضایی در استان کرمان گفت: با برگزاری هر چه بشتر این جشنواره ها قطعا  هرسال نسبت به سال گذشته نواقص برطرف می شود و امیدواریم امسال هم بتوانیم  به بهترین شکل  برگزار کنیم.

موحد تصریح کرد: تمام تلاش خود را جهت تحقق اهداف ده گانه ای که برای این  جشنواره در نظر گرفته شده، خواهیم کرد چرا که برگزاری چنین  جشنواره هایی  قدم بزرگ و روبه جلویی در بحث پیشگیری از وقوع جرم  است.

رییس کل دادگستری استان کرمان ضمن تشکر از ادارات و کانون هایی  که در برگزاری جشنواره کمک کردند، گفت : امیدواریم امسال نیز مانند سال گذشته در برگزاری بهتر جشنواره ما را همراهی کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: