• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1887-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : پوششی

مدیر امورفرهنگی اداره کل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان:

بازدید از موزه‌های استان کرمان در روز جهانی کودک رایگان است

مدیر امورفرهنگی اداره کل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان، گفت: به‌ مناسبت 16مهرماه روز جهانی کودک، بازدید از موزه‌های تحت پوشش این اداره کل برای خانواده ها به‌همراه کودکان تا سن 12 سال رایگان است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، محمد مهدی افضلی، افزود: با توجه به موافقت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، خانواده ها به همراه کودکان تا سن 12سال کامل می توانند به مناسبت روز جهانی کودک، در روز دوشنبه 16 مهرماه به‌ صورت رایگان از موزه‌های تحت پوشش اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان بازدید کنند.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان دارای بیش از 20 موزه مشارکتی و غیرمشارکتی است، تاکید کرد: در روز جهانی کودک، علاقمندان می توانند در دوشیفت صبح و عصر  از ساعت 9 الی 13 و 15 الی 19 از موزه های تحت پوشش اداره کل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان بازدید کنند.

افضلی با بیان اینکه نسل امروز باید با میراث فرهنگی و هویت تاریخی این سرزمین آشنا شود، خاطرنشان کرد: روز جهانی کودک، فرصت مناسبی برای آشنایی هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان با فرهنگ و تمدن ایران زمین است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: