• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-7214-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد:

استفاده از ظرفیت خیران برای حضور مددجویان در همایش پیاده‌روی اربعین

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان برنامه‌های این نهاد برای فراهم کردن حضور حداکثری مددجویان در مراسم پیاده‌روی اربعین را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "یحیی صادقی" با اشاره به اینکه پیاده‌روی اربعین یک حرکت اجتماعی و راهپیمایی جهانی است که هرساله برای زنده نگه‌داشتن اهداف امام حسین (ع) برگزار می‌شود، گفت: این نهاد به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت عظیم و معنوی پیاده‌روی اربعین حسینی هرساله زمینه حضور حداکثری مددجویان را به کربلای معلی فراهم می‌کند.

وی از استقبال و درخواست بسیاری از مددجویان برای شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی امسال خبر داد و از خیران نیکوکار خواست با کمک‌های خود زمینه حضور حداکثری مددجویان و محرومان را برای شرکت در همایش عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی فراهم کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از حضور سه هزار و ۲۰۰ نفری مددجویان تحت حمایت این نهاد در مراسم پیاده‌روی اربعین سال گذشته اشاره کرد، و افزود: امسال نیز کمیته امداد استان کرمان به‌منظور فراهم کردن بستر مناسب برای حضور مددجویان و محرومان در پیاده‌روی اربعین حسینی آماده جمع‌آوری کمک‌های خیران نیکوکار است.

وی به روش‌های مشارکت خیران برای فراهم کردن زمینه حضور مددجویان در مراسم پیاده‌روی اربعین اشاره کرد و افزود: خیران نیکوکار می‌توانند از طریق تلفن همراه خود با شماره‌گیری کد #2*5*034*8877* و یا از طریق سایت شوق زیارت به آدرس «shogheziarat.ir» و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد در این طرح خیرخواهانه مشارکت کنند و زمینه حضور نیازمندان در مراسم پیاده‌روی اربعین را فراهم آورند.

صادقی ادامه داد: هم‌چنین خیران نیکوکار می‌توانند از طریق واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۲۲۰۳۱۳۶۱۰۵ و شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۸۸۰ بانک نجارت به نام کمیته امداد در این امر خیر مشارکت کنند

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: