• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-2090-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان خبر داد:

بازسازی 19 کیلومتر شبکه آبرسانی فرسوده شهر رفسنجان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان از بازسازی 19 کیلومتر شبکه آبرسانی فرسوده شهر رفسنجان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حسین چرخ انداز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تهیه و استحصال آب شرب سالم و بهداشتی و در اختیار مردم قرار دادن آن از وظایف سازمانی شرکت آب و فاضلاب است و در این زمینه بیش از 75 هزار فقره اشتراک آب آشامیدنی در رفسنجان وجود دارد.

وی افزود: یکی از اقداماتی که توسط شرکت آبفا به منظور جلوگیری از هدررفت آب و رساندن آب سالم و بهداشتی به شهروندان انجام می شود، بازسازی شبکه فرسوده آبرسانی می باشد.

وی با بیان اینکه بازسازی شبکه های آب فرسوده از اولویت‌های این شرکت است، تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون با تلاش کارشناسان و کارگران فنی این شرکت 19 کیلومتر از شبکه توزیع آب فرسوده شهرستان شناسایی و بازسازی شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب رفسنجان خاطرنشان کرد: این میزان بازسازی شبکه آب فرسوده در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 300 درصدی (رشد سه برابری) را نشان می دهد.

چرخ انداز از توسعه شبکه آبرسانی این شهر طی مدت زمان مذکور به میزان 7 هزار و 690 متر خبر داد و افزود: اصلاح و توسعه شبکه توسعه آب شهری رفسنجان بر اساس برنامه مدون و اولویت ‌بندی در حال انجام است.

وی بیان کرد: در نیمه نخست سال جاری به منظور کاهش هدررفت آب و دقت در تعیین میزان دقیق آب مصرفی مشترکین یک هزار و 508  دستگاه کنتور خراب در این شهرستان تعویض شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب رفسنجان خاطرنشان کرد: از این تعداد یک هزار و 266 دستگاه در شهر رفسنجان و مابقی در شهرهای تابعه شامل سرچشمه، کشکوئیه، بهرمان و صفائیه توسط واحد مشترکین تعویض شد.

چرخ انداز اضافه کرد: تعویض کنتور خراب مشترکین نیز در شهرستان رفسنجان از رشد بیش از 100 درصدی نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل برخوردار بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: