• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-790-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار جیرفت:

طی 45 روز آینده مشعل گاز در جیرفت روشن خواهد شد

فرماندار جیرفت گفت: افزایش توجه به زیرساخت ها در این دولت را شاهد بوده ایم و گازرسانی به جنوب استان و شهر جیرفت آغاز شده و طی 45 روز آینده مشعل گاز در جیرفت روشن خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "احمد امینی روش" امروز 9 مهرماه در جلسه شورای اداری استان کرمان اظهار کرد: توجه به مسائل امنیتی در جنوب استان به طور ویژه در دستور کار ما بوده و برای فراهم کردن بستر حضور بخش خصوصی و توجه به ظرفیت های شهرستان در حوزه امنیتی تلاش زیادی کرده ایم.

وی با اشاره به ارتقاء شاخص های امنیتی در جنوب استان افزود: وفاق، همدلی و هم افزایی در شورای تامین شهرستان های جنوبی وجود دارد و دستگاه قضایی به خوبی حمایت می کند که در هیچ دوره این انسجام را نداشته ایم.

امینی روش با بیان اینکه در جیرفت بخش خصوصی با یک هزار و 800 میلیارد تومان سرمایه گذاری پای کار آمده و نگاه ما به اعتبارات دولتی نیست بیان کرد: با توجه به پیشگیری و پیش بینی، هزینه ها را به حداقل رسانده ایم و افزایش توجه به زیرساخت ها در این دولت را شاهد بوده ایم و گازرسانی به جنوب استان و شهر جیرفت آغاز شده و طی 45 روز آینده مشعل گاز در جیرفت روشن خواهد شد.

فرماندار جیرفت گفت: با توجه به زیرساخت های جیرفت از جمله فرودگاه، راه آهن، گاز و ... زنجیره توسعه در جیرفت به زودی تکمیل خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه به سادگی گذشتن از کنار خدمات نظام جفا به حق نظام است، گفت: مدیریت جهادی در ادارات فعال است.

امینی روش با اشاره به چالش های شهرستان جیرفت گفت: ساماندهی و مدیریت بحران آب یکی از مسائل مهم است و اگر برنامه ای نداشته باشیم، با مشکل مواجه می شویم و فرآوری و حمل و نقل محصولات کشاورزی و تامین نهاده ها، کود، پلاستیک و ... از مشکلات جنوب است.

وی با اشاره به اینکه توجه به گردشگری و معادن در دستور کار ماست، افزود: جنگ روانی که گریبانگیر جامعه است، به شدت قشر آسیب پذیر را تحت الشعاع قرار داده و باید به این مسئله توجه کنیم.

فرماندار جیرفت در پایان اظهار کرد: علی رغم اعتراض ما به عدم حضور برخی مدیران کل در جنوب استان، توجهی به این موضوع نشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: