• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-385-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست معاونت سیاسی استانداری کرمان خطاب به مدیران شهرستانی:

عزل و نصب مدیران اجرایی باید با هماهنگی و تایید فرمانداران باشد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با بیان اینکه باید ستادهای شهرستانی با مسوولیت فرمانداری ها راه اندازی و در دهه فجر نمایشگاه عملکرد چهل ساله نظام برپا شود بیان کرد: براساس قانون، عزل مدیران اجرایی شهرستان ها باید با هماهنگی فرماندار و نصب آنها با تایید فرماندار باشد و مدیرانی که بدون هماهنگی انجام کار را می دهند نباید توقع همکاری فرمانداران را داشته باشند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حمید ملانوری" امروز 9 مهرماه در جلسه شورای اداری استان کرمان با اشاره به اقدامات به موقع و اطلاع رسانی شفاف در جنگ روانی اظهار کرد: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی شعار برنامه های دشمن این است که نمی گذاریم مردم ایران چهل سالگی انقلاب را جشن بگیرند و ما باید برنامه ها را با قوام و قدرت برگزار و پایداری، ثبات و تداوم حرکت های انقلاب را جشن بگیریم.

وی افزود: 18 مهرماه جاری همایشی با حضور ائمه جمعه، فرمانداران، بخشداران، شهرداران و مدیران کل در راستای برنامه های گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

ملانوری با بیان اینکه باید ستادهای شهرستانی با مسوولیت فرمانداری ها راه اندازی و در دهه فجر نمایشگاه عملکرد چهل ساله نظام برپا شود بیان کرد: براساس قانون، عزل مدیران اجرایی شهرستان ها باید با هماهنگی فرماندار و نصب آنها با تایید فرماندار باشد و مدیرانی که بدون هماهنگی انجام کار را می دهند نباید توقع همکاری فرمانداران را داشته باشند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان گفت: همراهی، تعامل و همکاری با این هماهنگی های اولیه رخ می دهد و باید به این مسئله توجه کنند.

وی در ادامه افزود: اخیرا در استان در مسائلی از جمله سوخت، بانک قرض الحسنه و کامیون داران، کار با برنامه ریزی دقیق از آن سوی مرزها به داخل کشور پمپاژ می شد و برای مدیریت در این فضا باید حواسمان به حرف ها، اطلاع رسانی ها و مداخلات باشد.

"محمدجواد فدایی" سرپرست استانداری کرمان نیز در این جلسه گفت: باید تا پایان آبان ماه تخصیص اعتبار پروژه های عمرانی دستگاه های اجرایی انجام شود و در غیر این صورت هر دستگاهی که نگرفته باشد، اعتبار را به دستگاه دیگری می دهیم.

وی افزود: برخی از دستگاه ها استفاده از ظرفیت قانون بودجه 97 را دنبال کردند و باید دیگر دستگاه ها نیز پیگیری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: