• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-285-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

شرایط کنونی وقت پرداختن به مسائل جناحی نیست

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: شرایط کشور شرایطی است که باید دل ها خیلی به هم نزدیک تر شده و فعلا زمان پرداختن به گرایش های جناحی نیست.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حجت الاسلام"حسن علیدادی سلیمانی" امروز 9 مهرماه در شورای اداری استان کرمان اظهار کرد: مدیر در هر رده و محدوده کاری که مسوولیتی به عهده بگیرد باید متناسب با مسوولیتش دو ویژگی اصلی یعنی قوی و امین بودن را داشته باشد.

وی افزود: باید تلاش شود در به کارگیری رده های مختلف زیرمجموعه این دو شرط به صورت جدی رعایت شود که در این صورت مدیر می تواند برای هر شرایط  مجموعه خود را بسیج کرده و در اختیار بگذارد.

امام جمعه کرمان با بیان اینکه در طول تاریخ همیشه حکومت ها به دلیل رعایت نکردن این دو شرط آسیب دیده و بعضا متخصص ها خیانت کرده و گروه دوم افراد خوبی بودند اما علم نداشته و متناسب با مسوولیتشان آگاه نبودند بیان کرد: تخصص، علم، تقوا و امانتداری باید در کنار هم باشد و به عنوان مثال وقتی می گوییم مجتهد عادل یعنی متخصص با تقوا که در امانتداری کامل تخصص خود را به کار بگیرد.

وی ضمن توصیه به مدیران استان کرمان گفت: شرایط کشور شرایطی است که باید دل ها خیلی به هم نزدیک تر شده و فعلا زمان پرداختن به گرایش های جناحی نیست.

امام جمعه کرمان با تاکید بر اینکه باید با صفا و صمیمیت دست به دست هم داده و به فضل خداوند به سلامت از خوابی که دشمن دیده عبور کنیم و انقلاب را به دست صاحب اصلی آن بسپاریم افزود: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی نباید اجازه بدهیم خواب هایی که دشمن دیده تعبیر شود و بتوانیم به وظیفه تاریخی خود عمل کرده و از این پیچ پیش رو به سلامت عبور کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: