• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1884-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

رییس فراکسیون اصناف مجلس:

توزیع بیش از 12 هزار حلقه لاستیک در سراسر کشور/ ارسال بیش از 2 هزار و 500 حلقه لاستیک به کرمان

رییس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تا عصر امروز بیش از 12 هزار حلقه لاستیک در سراسر کشور توزیع شده است.

"شهباز حسن‌پور" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، با اشاره به مشکلات کامیون‌داران گفت: از صبح امروز 8 مهرماه جلسات مختلفی در راستای رفع مشکل کامیون‌داران تشکیل شد که نخستین جلسه در فراکسیون مستقلین با حضور مسئولین انتظامی کشور برگزار بود.

وی از جلسه عصر خود با وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون بازرگانی وی سخن به میان آورد و بیان کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت اذعان کرد که تا عصر امروز بیش از 12 هزار حلقه لاستیک در سراسر کشور توزیع شده است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی سهمیه استان کرمان از این لاستیک‌ها را بیش از 2 هزار و 500 حلقه اعلام کرد، افز.د: با توجه به حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان به دلیل معادن و سایر مسایل دیگر تا کنون بیش از 2 هزار و 500 حلقه لاستیک به کرمان ارسال شده است.

رییس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وضعیت لاستیک ظرف چند روز آینده به حالت عادی برخواهد گشت و کلیه لاستیک‌هایی که در اختیار اموال تملیکی بوده است از طریق سیستم توزیع در اختیار اصناف قرار خواهد گرفت.

وی با ابراز امیدواری از حل و فصل مشکل لاستیک در اسرع وقت، عنوان کرد: خوشبختانه از صبح امروز وضعیت حمل و نقل به روال عادی خود در حال بازگشت است، به‌طوری‌که فقط در شهرستان سیرجان امروز حدود 200 بارنامه صادر شده است.
حسن‌پور خاطرنشان کرد: لاستیک‌ها با قیمت ارز 4 هزار و 200 در اختیار رانندگان قرار خواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: