• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-390-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار شهرستان بم خبر داد:

خشک شدن باغات اطراف ارگ قدیم بم/ اختصاص تسهیلات جهت تکمیل بیمارستان 202 تختوابی بم

فرماندار بم عنوان کرد: متاسفانه برخی‌ها ازباغات اطراف ارگ قدیم در حال خشک شدن هستند لذا پیشنهاد داده‌ایم که این باغات به خانه‌های بوم‌گردی تبدیل تا این مشکل رفع شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "هادی شهسوارپور" ظهر امروز 8 مهرماه در نشست فرماندهی اقتصاد مقاومتی منطقه 3(شهرستان‌های بم، ریگان و فهرج) با اشاره به طرح آبرسانی به بم و بروات، گفت: حدود 90 درصد اقتصاد منطقه مرتبط با اقتصاد کشاورزی است به‌گونه‌ای‌که 17 هزار و 500 هکتار مساحت اراضی و باغات شهرستان بم است.

وی با بیان این مطلب که با توجه به کشاورزی محور بودن اقتصاد منطقه و توسعه آبیاری نوین شهرستان های شرقی استان، اظهار کرد: در زمینه توسعه آبیاری نوین آموزش و هماهنگی‌های لازم نیز صورت گرفته است.

فرماندار شهرستان بم بر تکمیل بیمارستان 202 تختخوابی بم تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه با کمبود تخت بیمارستانی یکی از مشکلات این شهرستان می‌باشد لذا برای تکمیل این بیمارستان پیگیری لازم از دستگاه های ذیربط انجام شده است.

وی با اشاره به مشکلات برداشت خرما به روش سنتی، بیان کرد: برای برداشت خرما به روش صنعتی نیاز به تسهیلات داریم.

شهسوارپور عنوان کرد: متاسفانه برخی‌ها ازباغات اطراف ارگ قدیمی بم در حال خشک شدن هستند لذا پیشنهاد داده‌ایم که این باغات به خانه‌های بوم‌گردی تبدیل تا این مشکل رفع شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: