• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-2314-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست استانداری کرمان تاکید کرد:

لزوم تعقل و استلال‌گرایی در جامعه و مدیریت آن

سرپرست استانداری کرمان بر لزوم تعقل و استلال‌گرایی در جامعه و مدیریت آن تاکید کرد و افزود: عقل دو ویژگی مهم دارد و همه افراد از آن به عنوان یک وسیله سنجش قبول دارند و البته نسبت یکسانی هم دارد، آن باعث می‌شود که اقدامات را درست و عادلانه پیش ببریم، اگر این دو مساله را کنار بگذاریم باید به سمت فریبکاری و خشونت برویم که صحیح نیست.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدجواد فدایی" پیش از ظهر امروز چهارم مهرماه در گردهمایی سنگرسازان بی سنگر جنوب شرق کشور و یادواره 130 شهد تیپ مهندسی رزمی خیبر جهاد کرمان، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، گفت: باید از شهدا بیاموزیم و کمک کنیم تا شاهد موفقیت و پیروزی در استان و کشور باشیم.

وی منکرهای جامعه را به دو دسته فردی و اجتماعی تقسیم کرد و افزود: یکی از مواردی که در زمینه اجرایی منکر است و به اجتماعی برمی گردد، این است که کار را به افرادی که کاربلد نیستند، نسپاریم، دقت کردن به این مساله گام بسیار بلندی در جهت کاهش مشکلات مردم است.

سرپرست استانداری کرمان با بیان این مطلب که سنگرسازان بی‌سنگر در زمان جنگ طوری انتخاب می‌شدند که کار را بلد بودند و می‌توانستند آن کار را انجام دهد، اظهار کرد: در دفاع مقدس مدیران جنگ کار را به کسانی می‌سپردند که کار را بلد بودند و از عهده آن بر می‌آمدند.

وی بر لزوم تعقل و استلال‌گرایی در جامعه و مدیریت آن تاکید کرد و افزود: عقل دو ویژگی مهم دارد و همه افراد از آن به عنوان یک وسیله سنجش قبول دارند و البته نسبت یکسانی هم دارد، آن باعث می‌شود که اقدامات را درست و عادلانه پیش ببریم، اگر این دو مساله را کنار بگذاریم باید به سمت فریبکاری و خشونت برویم که صحیح نیست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: