• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-1014-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس انجمن هتلداران کرمان با هشدار به مسئولین:

چاره‌ای نیندیشید؛ تا چند سال آینده گردشگری در کرمان نخواهیم داشت

رییس انجمن هتلداران استان کرمان با تاکید بر اینکه حال گردشگری کرمان خوب نیست تصریح کرد: باید برای این وضعیت، نرخ بلیت‌ها، عوارض و مالیات راهکاری اندیشیده شود در غیر این صورت و با ادامه این شرایط، تا چند سال آینده دیگر گردشگری به استان کرمان نمی آید.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علی معین زاده" امروز سوم مهرماه در جلسه کارگروه میراث و گردشگری استان کرمان اظهار کرد: وضعیت گردشگری خیلی بحرانی است و ظرفیت اشغال هتل های استان به حدود 20 درصد رسیده که این مسئله دلایل مختلفی دارد.

وی افزود: واحدهای مجوز دار باید قانون را رعایت کنند و دیگران نه و متاسفانه شاهد فعالیت های واحدهای غیرمجاز هستیم که هم در بحث اقامت گردشگران و هم در تورهای گردشگری فعالیت می کنند.

معین زاده با تاکید بر اینکه حال گردشگری کرمان خوب نیست تصریح کرد: باید برای این وضعیت، نرخ بلیت‌ها، عوارض و مالیات راهکاری اندیشیده شود در غیر این صورت و با ادامه این شرایط، تا چند سال آینده دیگر گردشگری به استان کرمان نمی آید.

رییس انجمن هتلداران استان کرمان بیان کرد: معین زاده در پایان افزود: در بافت قدیم به ویژه در خیابان تجلی نیاز به تابلوی بزرگ از نقشه کرمان داریم که در مسیریابی برای گردشگران و مردم کرمان نیز مفید خواهد بود.

به گزارش ایسنا، در این جلسه در زمینه تابلوی نقشه کرمان قرار شد جانمایی از سوی شهرداری کرمان انجام و هزینه ساخت از سوی میراث فرهنگی صورت بگیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: