• یکشنبه ۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-114-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست استانداری کرمان با انتقاد از روند کند پروژه‌های شهری عنوان کرد:

اگر شهرداری نمی‌تواند تامین اعتبار کند، پروژه‌ها را تعطیل کند/افتتاح پروژه میدان آزادی، در وقت دیگر

سرپرست استانداری کرمان با اشاره به عذرخواهی از مردم بابت تاخیر در بهره برداری از پل سیدی شهر کرمان عنوان کرد: در تاخیر افتتاح پروژه میدان آزادی بنده چیزی به عهده نمی گیرم. اگر شهرداری نمی تواند تامین اعتبار کند، کار را تعطیل کند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدجواد فدایی" امروز در جلسه پروژه های عمران شهری کرمان با گلایه از عدم اجرای مصوبات جلسات قبل از جمله در تامین برق پروژه تله کابین اظهار کرد: متاسفانه متخصص فرصت از دست دادن هستیم و طی سه ماه هیچ کاری انجام نشده است و متاسفانه به حرکت لاک پشتی عادت کرده ایم.

فدایی با تاکید بر رعایت زمان بندی تامین برق پروژه تا پایان مهرماه براساس صورت جلسه خردادماه تصریح کرد: باید تا 15 آبان ماه لوله گذاری گاز پروژه نیز انجام شود.

سرپرست استانداری کرمان بیان کرد: همه جا بحث پل ها مطرح است و اگر می خواهیم کار جمع شود باید همه همکاری کنند. اکنون که مصوبات قبلی اجرا نشده است.

وی با اشاره به عذرخواهی از مردم بابت تاخیر در بهره برداری از پل سیدی شهر کرمان عنوان کرد: در تاخیر افتتاح پروژه میدان آزادی بنده چیزی به عهده نمی گیرم. اگر شهرداری نمی تواند تامین اعتبار کند، کار را تعطیل کند.

سرپرست استانداری کرمان گفت: زمان بندی اتمام پروژه آزادی تا پایان مهرماه به دلیل مشکلات مالی قابل اجرایی شدن نیست و شهرداری و قرارگاه خودشان مشکل را حل کنند و این آخرین جلسه پروژه های شهری در استانداری کرمان است.

وی در ادامه افزود: تلاش ما بر این بوده که زمابندی های پروژه ها به هم نخورد و براساس مصوبات قبلی پیش رود اما به معنی این نیست که پروژه ها تعطیل شوند.

وی افزود: تله کابین در زمان خود پیش می رود و آخر بهمن بهره برداری ازمایشی است و باند دوم فرودگاه هم 22 بهمن عملیاتی می شود.

فدایی تصریح کرد: دو پروژه آزادی و ابوذر با مشکل مواجه است: که برای رفع آن کار می کنیم. اعتقاد نداریم که پروژه ای را طولانی مدت کنیم.

وی گفت: هیچ کس تمایلی بر تعطیلی ندارد، اعتقاد بر این است که هر چه سریعتر به پایان برسند و شهرداری و قرارگاه خاتم در توافق با هم ادامه کار را پیش می برند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: