• جمعه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-5514-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست استانداری کرمان:

تاخیر در اجرای پروژه‌ها، ناکارآمدی سیستم را نشان می‌دهد/اسفندماه، بهره‌برداری آزمایشی از تله کابین کرمان

سرپرست استانداری کرمان تاخیر در اجرای پروژه‌ها را ناکارآمدی سیستم دانست و بیان کرد: پروژه‌ها باید در زمان معقول انجام شود و در این راستا یا نباید پروژه‌ای را آغاز کنیم یا در زمان معقول آن را اجرا کنیم

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"محمدجواد فدایی" صبح امروز 23 شهریورماه در آئین افتتاح پل شهید بهشتی(پل سیدی) ضمن شکرگذاری از افتتاح این پل گفت: مقرر بود این پل در 8 شهریورماه افتتاح شود لذا بابت این تاخیر 15 روزه از همه مردم کرمان عذرخواهی می‌کنم.

وی با بیان این مطلب که پروژه میدان آزادی مقرر شده که تا آخر مهرماه سال‌جاری افتتاح شود، اظهار کرد: پروژه خیابان ابوذر کرمان نیز باید در 22 بهمن‌ماه به بهره‌برداری خواهد رسید ضمن آنکه بهره‌برداری آزمایشی از تل کابین بام کرمان را در اسفندماه خواهیم داشت.

سرپرست استانداری کرمان ادامه داد: زندگی راحت، توقف راحت، ترافیک روان، دسترسی به نیازهای آسان، زیبایی‌های شهری و چشم نواز و ... از شرایط زندگی به حق مردم در شهرهای مدرن است که متاسفانه کرمان فاصله بسیاری با این شرایط دارد، که باید در رفع این اشکالات گام برداریم.

وی به نماهای غیر چشم نواز خانه‌ها و نامطلوب بودن فضای شهری کرمان اشاره کرد خطاب به شهرداری کرمان گفت: باید به فضای سبز حاشیه های معابر به جدیت بیشتری بپردازید.
 
فدایی عنوان کرد: پروژه‌ها را باید به درستی طراحی کنید و پروژه‌هایی که اجرا شده، رسانه‌ها مطالعات مشاورین طرح‌ها را منتشر کنند تا مردم از آن آگاه شوند که با این کار مشاورین نیز دیگر می‌دانند که مطالعات آنها در معرض دید همه عموم قرار خواهد گرفت و لذا دقت بیشتری در مطالعات انجام خواهند داد.

وی تاخیر در اجرای پروژه‌ها را ناکارآمدی سیستم دانست و بیان کرد: پروژه‌ها باید در زمان معقول انجام شود و باید پروژه‌ها را آغاز نکنیم یا در زمان معقول آن را اجرا کنیم، همچنین مشارکت مردم ضامن موفقیت در پروژه‌های شهری است.

 براساس گزارش ایسنا،"محمد فرشاد" رییس شورای شهر کرمان نیز در این آئین گفت: اتمام پروژه‌های ناتمام از اولویت‌های شورای شهر قرار گرفت.

وی با ابراز امیدواری از اتمام زیرگذر آزادی ظرف دو ماه آینده اظهار کرد: تقاطع غیر هم سطح ابوذر نیز تا پایان سال به پایان خواهد رسید.

رییس شورای شهر کرمان با بیان این مطلب که لازم است شریان حیاتی شرقی و غربی کرمان با همکاری همه مسئولین احداث شود، خطاب به شهروندان کرمانی گفت: از محل کمک‌های شهروندان و عوارضی که پرداخت می‌کنند اقدامات عمرانی و مدیریت شهری در سطح شهر انجام می‌شود لذا انتظار داریم شهروندان در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: