• چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-4914-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

سال گذشته برای چند نفر کرمانی در اربعین ویزا صادر شد؟

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان گفت: هیئت کنسولی عراق برای تسریع در فرآیند صدور ویزا دو سال در استان کرمان حضور داشت و همکاری خیلی خوبی داشتند و با صدور 7 هزار و 156 ویزا در یک روز رکورد صدور ویزا را شکستند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "خلیل اله همایی راد" بعد از ظهر امروز 21 شهریورماه در جلسه ستاد اربعین استان کرمان با حضور معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با اشاره به اینکه چهارمین جلسه استانی ستاد اربعین است، اظهار کرد: در سال گذشته برای 48 هزار و 126 نفر روادید در استان کرمان صادر شد و در سال 94 برای 2 هزار نفر صادر شده بود.

وی افزود: هیئت کنسولی عراق برای تسریع در فرآیند صدور ویزا دو سال در استان کرمان حضور داشت و همکاری خیلی خوبی داشتند و با صدور 7 هزار و 156 ویزا در یک روز رکورد صدور ویزا را شکستند.

همایی با بیان اینکه حداکثر زمان صدور ویزا در سال گذشته در کرمان 48 ساعت بود، تصریح کرد: موکب های استان کرمان از 17 موکب در سال 95 به 30 موکب در سال 96 افزایش یافت که 76 درصد رشد داشت.

وی بیان کرد: در سال 94 کرمان معین استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان در بحث خدمت رسانی به زائرا اربعین بود و امسال نیز معین سیستان و بلوچستان است و در سال قبل 8 هزار ویزا برای زائران استان یزد در کرمان صادر کردیم.

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان با بیان این مطلب که خدمات رسانی به زائران اربعین، کاری مبتنی به عشق و ارادت به اهل بیت (ع) است، تاکید کرد: مراسم اربعین در حقیقت کاری مردمی است و دستگاه های دولتی وظیفه پشتیبانی، تسهیل گری و هماهنگ سازی را بر عهده دارند و در حقیقت مسئولیت اصلی بر کمیته های زیر مجموعه ستاداربعین و دولتی است و مردمی بودن نباید موجب شود که مسئولیت دستگاه های دولتی در این حوزه نادیده گرفته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: