• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-4014-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استاندار کرمان تاکید کرد:

زنده نگهداشت روحیه مقاومت در برابر تحریم‌ها الزامی است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: استقامت و روحیه مقاومت در برابر تحریم ها و دشمنی ها و عدم ایجاد روحیه انفعال، تردید و وادادگی و تسلیم طلبی که هم در مبارزات دوران انقلاب و هم دفاع مقدس وجود داشته باشد باید در جامعه زنده شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حمید ملانوری" امروز 19 شهریورماه در آیین نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس در کرمان اظهار کرد: در جامعه معاصر که بارانی از آسیب ها و مشکلات بر سر جوانان و نوجونان می بارد، نیاز به نگاه محکمی دارند که با تمسک به آن از آسیب ها رهایی یابد.

وی افزود: باید با فرهنگ سرشار از عشق، ایثار و دین باوری و ولایت محوری، یکسری مفاهیم و ارزش ها را در جامعه تبیین کرد تا جوانان به آن مسلح شده و بتوانند با فهم بیشتر و آگاهی عمیق پیش رفته و امور اجرایی کشور را به عهده گرفته و مملکت را در راستای منویات نظام به پیش ببرند.

ملانوری تصریح کرد: شاید امروز کار ما آسان تر از سال های آینده باشد زیرا مصادیق و مفاهیم عملی و عینی در جامعه حضور دارند و در دوره ای که مردم ما در جامعه ای زندگی می کنند که خانواده شهداء، جانبازان و ایثارگران حضور دارند، به خوبی می شود مفاهیم گذشت، صبر، فداکاری و ... را تشریح کرد.

وی بیان کرد: خوب است در این دوره که انقلاب می خواهد پایداری، ثبات، ایستادگی و قوام خود را به دنیا نشان بدهد، با یکسری برنامه ها و فعالیت ها مفاهیم با ارزش را به جامعه و به ویژه نسل جوان و نوجوان تزریق کنیم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: استقامت و روحیه مقاومت در برابر تحریم ها و دشمنی ها و عدم ایجاد روحیه انفعال، تردید و وادادگی و تسلیم طلبی که هم در مبارزات دوران انقلاب و هم دفاع مقدس وجود داشته باشد باید در جامعه زنده شود.

وی افزود: استراتژی دشمن پمپاژ یاس و نا امیدی است و اینکه جوانان ما از اصل انقلاب و ارزش ها فاصله بگیرند و برنامه هدفمند و منظم دارند.

ملانوری تصریح کرد: باید تلاش کنیم روحیه بی اعتمادی و بی انگیزگی در جامعه ایجاد نشود و اینگونه نشست ها نه تنها برای عرض ادب به جامعه ایثارگری است بلکه کمک به ماندگاری انقلاب در عرصه تاریخ است.

سرهنگ"محمدمهدی ابوالحسنی" مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان نیز در این مراسم با اشاره به ارزش و جایگاه والای جهادگران اظهار کرد: در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سازمان پیشکسوتان جهاد و شهادت شکل گرفته و سعی می کند همه کسانی را که در همه حوزه ها در دفاع مقدس حضور داشته اند گرد هم آورده و تلاش می کنیم نقش این عزیزان در دفاع مقدس را ثبت و برای آیندگان نگهداری کنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: