• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-3914-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

یکی از اهداف اصلی دشمن چیست؟

سرپرست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اینکه هدف اصلی دشمن فروپاشی کانون خانوده است، گفت: باید تا جایی که امکان دارد از فروپاشی نهاد خانواده جلوگیری کنیم، به همین جهت ضروری است افراد توانمند شوند و این توانمندی می تواند از طریق مشاوره درست و تخصصی صورت پذیرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حمید ملانوری" در مراسم افتتاحیه مراکز مشاوره دادگستری که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، گفت: امروز یکی از دغدغه های جدی مردم و مسئولین، بحث آسیب های اجتماعی است که خواسته یا ناخواسته بسیاری از افراد جامعه را درگیر خود کرده و به فرموده مقام معظم رهبری؛ این آسیب ها در قالب یک جنگ روانی از سوی دشمن علیه ملت ما راه انداخته شده است تا روحیه فعالیت، نشاط و همبستگی را از جامعه بگیرد.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی دشمن فروپاشی کانون خانوده است، گفت: باید تا جایی که امکان دارد از فروپاشی نهاد خانواده جلوگیری کنیم، به همین جهت ضروری است افراد توانمند شوند و این توانمندی می تواند از طریق مشاوره درست و تخصصی صورت پذیرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان تصریح کرد: مشاوره تخصصی، گفت و گو و راهنمایی به عنوان تاکید دینی و اصل علمی به نشاط اجتماعی، تحکیم بنیان خانواده و ارتقا سطح مقاومت در برابر آسیب های اجتماعی کمک شایانی خواهد کرد و امیدواریم این مراکز در انجام وظیفه خود موفق عمل کنند.

به گزارش ایسنا، "زهرا موسی پور" مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری نیز در این آئین گفت: این مراکز در راستای انجام اقدام فوق العاده در حوزه کنترل آسیب ها راه اندازی شده اند و در این زمینه معاونت اجتماعی دادگستری بسیار تلاش کرده و استانداری هم به سهم خود زمینه تشکیل دفاتر را فراهم کرده است.

وی با تاکید بر فرهنگ سازی جهت استفاده مردم از خدمات مشاوره، بیان کرد: اگر بخواهیم در این راستا موفق عمل شود باید نیروی انسانی شایسته حضور داشته باشد و همچنین بهترین ها برای پاسخگویی به مردم انتخاب شوند.

موسی پور با اشاره به پیگیری آموزش های ویژه روانشناسان و مددکاران در این دفاتر افزود: در صدد هستیم تا با برنامه ریزی منظم و دقیق در راستای آموزش علمی مراکز و بالا بردن سطح دانش و خدمات اقدام نمائیم و در کنار آن مسئولین دادگستری و خصوصا دادستان های هر شهرستان می توانند با استفاده از ظرفیت ایجاد شده جهت حل و فصل مشکلات مردم و افزایش حقوق شهروندی آنان در شهرستان های جنوبی و شرقی، اقدام و از کلیه امکانات شهرستان جهت تقویت مراکز مشاوره استفاده کنند تا شاهد کاهش آسیب ها در حوزه های مختلف باشیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: