• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-2290-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : تولیدی

رفسنجان میزبان مسابقات بسکتبال جوانان کشور

رئیس هیات بسکتبال شهرستان رفسنجان گفت: مسابقات بسکتبال جوانان کشور از فردا یکشنبه به مدت یک هفته در رفسنجان برگزار می شود.

جواد خوشحالی در گفتگو با ایسنا منطقه کویر، اظهار کرد: مسابقات بسکتبال جوانان کشور از فردا یکشنبه به مدت یک هفته در سالن ورزشی 9 دی رفسنجان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه تیم بسکتبال جوانان رفسنجان به عنوان نماینده استان در این مسابقات شرکت می کند، افزود: 12 تیم از سراسر کشور برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کردند که تاکنون 9 تیم در رفسنجان حضور یافته اند.

خوشحالی تصریح کرد: میزبانی مسابقات کشوری بسکتبال در استان کرمان به ندرت اتفاق می افتد و رفسنجان در هیچ دوره ای میزبان مسابقات کشوری نبوده است اما با همتی که هیات بسکتبال در سالهای گذشته انجام داد دست به دست هم دادیم تا این اتفاق در رفسنجان رقم بخورد.

رئیس هیات بسکتبال شهرستان رفسنجان با بیان این مطلب که از لحاظ سخت افزاری با مشکلات عدیده ای برای این ورزش در رفسنجان روبرو هستیم، خاطرنشان کرد: با تلاشی که در این مدت انجام دادیم سالن ورزشی 9 دی را که هنوز به صورت رسمی افتتاح نشده به طور موقت در اختیار گرفته و مسابقات را در این سالن برگزار می کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد: مسئولین ورزش شهرستان فکر اساسی برای توسعه زیرساختهای ورزش بسکتبال در رفسنجان انجام دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: