• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-3614-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان:

بی انگیزگی و بی اعتمادی استراتژی جنگ روانی است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان بر لزوم ترویج تعاون‌گری و روحیه مشارکت و ایجاد روحیه امید تاکید کرد و بیان کرد: در کنار جنگ اقتصادی یک جنگ روانی بر کشور ما تحمیل شده است که استراتژی این جنگ بی انگیزگی و بی اعتماد مردم به نظام است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حمید ملانوری" پیش از ظهر امروز 17 شهریورماه در سیزدهمین جشنواره تحلیل از تعاونی‌های برتر استان کرمان گفت: در این شرایطی که ایران قرار دارد بهترین نسخه شفا بخش برای برون رفت از این مشکلات اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و مردمی کردن اقتصاد می باشد که این امر توسط تعاونی‌ها می تواند تحقق یابد.

وی ادامه داد: در سال های اخیر شاهد راه اندازی صندوق های خرد و مشارکت های مردمی در شهرستان های محروم استان و کشور هستیم به‌گونه‌ای‌که با جمع آوری سرمایه های خرد کارهای مشارکتی برجسته ای در استان کرمان در این دولت انجام شده که در چند شهرستان استان شاهد اتفاقات خوبی هستیم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان بیان کرد: امروز 70 درصد جرائم شهرستان های قلعه کنج و منوجان کاهش یافته و همچنین در سال جاری بیش از 5 برابر قبولی کنکور در منوجان که یکی از شهرستان های محروم استان کرمان بوده را شاهد بودیم، ضمن آنکه کسب و کار و درآمد جدید در استان کرمان انجام شده است.

وی ادامه داد: در طول سال های گذشته کارهای مشارکتی را تمرین کردیم و لازم است که امروز توان علمی، تخصصی، تجربی و سرمایه های استان را در راستای عدالت اقتصادی و اشتغال به کار گرفته و این حضور را پرنگ تر کنیم.

ملانوری با بیان این مطلب که امسال چهل سالگی انقلاب را جشن خواهیم گرفت، اظهار کرد: باید به تناسب ظرفیت هایی که در روستاها وجود دارد، از آنها نهایت استفاده را کنیم تا بتوانیم از مهاجرت آنها به شهرها جلوگیری کنیم.

وی از افزایش حاشیه نشینی در اطراف شهرها گلایه کرد و گفت: باید با اقدامات لازم در جهت کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها گام برداریم

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان بر لزوم ترویج تعاون‌گری و روحیه مشارکت و ایجاد روحیه امید در جامعه تاکید کرد و بیان کرد: در کنار جنگ اقتصادی یک جنگ روانی بر کشور ما تحمیل شده است که استراتژی این جنگ بی انگیزگی و بی اعتماد مردم به نظام است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: