• سه شنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-486-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان:

همه سیستم‌های گرمایشی خطرآفرین مدارس کرمان جمع آوری شده است

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان گفت: همه مدارسی که سیستم های گرمایشی خطرآفرین داشته، جمع آوری شده اما سیستم های غیراستاندارد هنوز در مدارس استان وجود دارد که تعویض آنها در دستور کار است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "غلامرضا رجایی" صبح امروز 13 شهریورماه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان اظهار کرد: اداره کل نوسازی مدارس استان 65 پروژه را با 263 کلاس درس برای سال تحصیلی جدید آماده کرده و در مدارسی که از قبل دایر بوده و محوطه سازی نبوده، نزدیک به 70 هزار مترمربع محوطه سازی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه یک خوابگاه و یک پروژه اردوگاه تحویل آموزش و پرورش می شود، افزود: 9 سالن ورزشی، نمازخانه و سالن چند منظوره تحویل می شود و دو استخر شنا در بردسیر و سیرجان نیز مورد بهره برداری قرار می گیرند.

رجایی تصریح کرد: همه مدارسی که سیستم های گرمایشی خطرآفرین داشته، جمع آوری شده اما سیستم های غیراستاندارد هنوز در مدارس استان وجود دارد که تعویض آنها در دستور کار است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان بیان کرد: استاندارد سازی 698 کلاس در مدارس استان کرمان دست اقدام است و امیدواریم در دو سال آینده بتوانیم همه سیستم های گرمایشی و سرمایشی مدارس استان را استانداردسازی کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: