• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-1587-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان خبر داد:

پرداخت ۱۸۰ میلیون تومان یارانه به نشریات استان در سال گذشته

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، با بیان اینکه کمترین پرونده را در دادگاه مطبوعات استان کرمان داریم تصریح کرد: استان کرمان از حیث تعداد نشریات جایگاه ویژه ای دارند و سه قطب ویژه مطبوعاتی در مرکز، جنوب و غرب و شمال استان داریم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدرضا علیزاده" امروز ۱۶ مردادماه در مراسم جشن روز خبرنگار در کرمان با حضور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد اظهار کرد: در استان کرمان ۲۹۵ رسانه مختلف مشغول به فعالیت هستند که ۷۶ مورد از آنها پایگاه برخط اطلاع رسانی هستند.

وی افزود: سال گذشته ۱۸۰ میلیون تومان یارانه به نشریات استان پرداخت شده و ۲۲۰ نفر از خبرنگاران بیمه تامین اجتماعی و ۴۱ نفر بیمه تکمیلی هستند که مشکلاتی در این زمینه داریم.

علیزاده با بیان اینکه کمترین پرونده را در دادگاه مطبوعات استان کرمان داریم تصریح کرد: استان کرمان از حیث تعداد نشریات جایگاه ویژه ای دارند و سه قطب ویژه مطبوعاتی در مرکز، جنوب و غرب و شمال استان داریم.

به گزارش ایسنا، در هفدهم مرداد ماه سال 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید. به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: