• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-5614-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

رییس کل دادگستری استان کرمان عنوان کرد:

خبرنگاران مخلص‌ترین، صمیمی‌ترین و نقش‌آفرین ترین اقشار جامعه

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: از خبرنگاران شاید بتوان به عنوان مخلص ترین، صمیمی ترین و نقش‌آفرین ترین اقشار جامعه و افرادی کوشا در جهت ارتقای فرهنگ عمومی، جایگاه فرهنگی و سیاسی جامعه یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "یدالله موحد" به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار گفت: در دنیای امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بر حسب ضرورت های اجتناب ناپذیر نقش کلیدی رسانه‌ها به هیچ عنوان کتمان پذیر و فراموش شدنی نیست همچنین در ایجاد بسترهای اطلاع رسانی و نیز تسهیل کننده رشد آگاهی و افکار عمومی جامعه در حوزه های مختلف نقش خبرنگاران قابل توجه است.

 وی افزود : ۱۷ مردادماه روز خبرنگار با عظمت شهادت عجین شده است که نشان دهنده این است که حسن نیت به جامعه، اخلاص و فداکاری اساس و پایه ی خبرنگاری است و اصول اخلاقی حرفه روزنامه نگاری مقرر می‌دارد که روزنامه نگاران در هرمرحله و مقامی که باشند باید به خیر و مصلحت جامعه ایمان کامل داشته باشند.

این مقام قضایی گفت :در دوره‌ای که خبرنگاری یکی از ارکان آگاهی بخش و نقش آفرین در ساختار دهی و مهندسی فرهنگی، اجتماعی و فرهنگ عمومی در جامعه قلمداد می شود تجلیل و تبیین جایگاه خبرنگار ضروری است .

وی اظهار کرد: از خبرنگاران شاید بتوان به عنوان مخلص ترین، صمیمی ترین و نقش‌آفرین ترین اقشار جامعه و افرادی کوشا در جهت ارتقای فرهنگ عمومی ،جایگاه فرهنگی و سیاسی جامعه یاد کردو به عبارتی می‌توان گفت که مجاهدت و تلاش مخلصانه رسانه‌ها دیده شده است.

 رییس کل دادگستری استان کرمان ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار و تبریک این روز به همه خبرنگاران اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی استان گفت :  از همراهی توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت های دادگستری استان کرمان قدردانی نموده و امید است در پناه ایزد متعال در تمامی شئونات زندگی و در راه اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی بر اساس آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرافراز و سربلند باشید

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: