• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-985-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان:

دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی و بی‌انگیزگی در میان مردم است

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان گفت: قصد دشمن در شرایط کنونی ایجاد ناامیدی و بی‌انگیزگی در میان آحاد مردم است که آنها را رودروی نظام قرار دهند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"حمید ملانوری" امروز ۱۳ مردادماه در همایش یاوران شورا به مناسبت ۱۲ مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار کرد: پایه و اساس انقلاب اسلامی باورهای دینی و ارزشی، رهبری‌های دینی امام راحل و حضور و مشارکت جدی مردم است و در کنار هم قرار گرفتن این سه مولفه موجب شکل‌گیری انقلاب شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی در این دوره ثابت کرد که مردم به سمت ارزش‌محوری و خداباوری گرایش دارند، انقلاب اسلامی تحول بزرگی در تفکر علوم انسانی ایجاد کرد.

ملانوری با اشاره به کسب رتبه برتر کشوری توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: گرامیداشت ایام بزرگ در کشور به همت شورای هماهنگی، مانوری است که توان نظام را به نمایش گذاشته و آزمایشی برای حضور دوباره مردم باشد.

وی عنوان کرد: آنچه تا امروز انقلاب اسلامی را روی پای خود نگهداشته همین حرکت‌ها بوده است، در دیگر کشورها هم انقلاب می‌شود اما برای دوام و بقای آن برنامه ندارند و نمی‌توانند ادامه دهند چون هدف و برنامه و ایمان ندارند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استاندار کرمان با اشاره به فضای بین‌المللی اظهار کرد: از سال 57 تا امروز هیچ روزی نبوده که دشمنان به فکر دشمنی و توطئه علیه ایران نباشند، قدرت تدافعی ما را دیدند و به این نتیجه رسیدند که جنگ نظامی گزینه خوبی برای تهدید ایران نیست.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی، مقتدرانه توانستند توطئه‌ها را خنثی کنند افزود: قصد دشمن در شرایط کنونی ایجاد ناامیدی و بی‌انگیزگی در میان آحاد مردم است که آنها را رودروی نظام قرار دهند.

ملانوری با تاکید بر اینکه سرمایه اجتماعی ما یعنی امید و اعتماد نباید از بین برود، افزود: فضای کشور را هم باید با توجه به تحریم‌ها و تهدیدها در نظر گرفت، اما بعضا دشمنان به اسم مردم درخواست‌ها را از یک صنف شروع می‌کنند، اما بعد به مقاصد خود می‌پردازند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: