• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-885-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان:

کارکرد شورا، تحکیم رکن ولایت فقیه است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: کارکرد شورا در ایجاد و تحکیم همبستگی ملی، افزایش وجاهت نظام، تقویت بنیه دفاعی کشور، تحکیم ارکان مختلف نظام به ویژه رکن ولایت‌فقیه است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"مهدی صدفی" امروز ۱۳ مردادماه در همایش یاوران شورا به مناسبت 12 مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار کرد: در هر جامعه و کشوری روزهایی را به عنوان روزهای ماندگار ثبت و ضبط می‌کنند، اما در جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر نگاه ملی و مذهبی به مناسبت‌ها، نگاه اعتقادی هم وجود دارد.

وی افزود: بعد از انقلاب اسلامی شاهد رخدادهایی بودیم که ریشه آنها در اعتقادات ماست و امام خمینی (ره) در 12 مرداد دستور تشکیل شورایی را دادند که برگزاری مناسبت‌ها و راهپیمایی‌ها را هماهنگ کند.

صدفی با اشاره به گزارش عملکرد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان تصریح کرد: کارکرد شورا در ایجاد و تحکیم همبستگی ملی، افزایش وجاهت نظام، تقویت بنیه دفاعی کشور، تحکیم ارکان مختلف نظام به ویژه رکن ولایت‌فقیه است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان وجه تمایز جمهوری اسلامی با ابرقدرت‌ها را در بعد ایمانی این ملت دانست و اظهار کرد: مهمترین رویکرد شورا توجه به منویات مقام معظم رهبری است، مردمی شدن برنامه‌ها، توجه به جوانان و رعایت شئونات اسلامی را دنبال می کنیم و دنبال جمعیت جمع کردن نیستیم. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: