• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-4914-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

بازگشت ساعت کاری ادارات کرمان به روال قبل از ۱۶ مرداد

از صبح روز سه شنبه ۱۶ مردادماه جاری ساعت کاری ادارات استان کرمان به روال قبل باز می گردد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
هیئت دولت با هدف مدیریت مصرف برق در تابستان، به استانداران استان های هرمزگان، خوزستان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس، یزد، ایلام و سمنان که دمای بالاتر از 45 درجه دارند، اختیار داد بنا بر تشخیص شرکت های توزیع نیروی برق، ساعات شروع و پایان کار ادارات و دستگاه های مشمول را به ساعت 6:15 صبح تا 13 تغییر دهند.

با توجه به مشکلات کمبود برق و ساعت پیک مصرف در استان کرمان، در جلسه برنامه ریزی و توسعه استان در مورخ دوم تیرماه مصوب شد ساعت کاری ادارات استان کرمان تا پایان تیرماه از 6 و 15 دقیقه صبح تا ساعت 13 تغییر کند.

نهایتا در جلسه ستاد مدیریت بحران استان مورخ 23 تیرماه تغییر ساعت کاری ادارات به جز دانشگاه ها و مراکز درمانی و بهداشتی در کرمان تا نیمه مرداد ماه تمدید شد.

بنا به مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، با گذشت نیمه نخست مردادماه، ساعت کاری ادارات در استان کرمان از صبح سه شنبه ۱۶ مردادماه جاری به حالت سابق (7:15 صبح لغایت 14:15) باز می گردد.

لازم به ذکر است؛ مصوبه تغییر ساعات کار دستگاه های دولتی به روال عادی مشمول شهرستان های جنوب و شرق استان و همچنین بخش شهداد نمی شود و ساعات کار این مناطق تا نیمه شهریور ماه ادامه دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: