• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-4114-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس بنیاد مسکن کشور عنوان کرد:

تحقق وعده رییس جمهور با افتتاح 200 واحدبازسازی شده در گورک و 500 واحد در کوهبنان

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: آقای دکتر روحانی در بازدید بهمن ماه سال گذشته از منطقه زلزله زده گورک، احداث واحدهای مسکونی جدید در اسرع وقت را مورد تاکید قرار دادند که امروز با افتتاح 200 واحد بازسازی شده در گورک، شاهد اجرای قول رییس جمهور هستیم ضمن آنکه امروز 500 واحد بازسازی شده نیز در شهرستان کوهبنان افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا تابش زاده" امروز ۱۱ مردادماه در مراسم افتتاح واحدهای مسکونی بازسازی شده روستای گورک بخش کوهساران راور اظهار کرد: وعده رییس جمهور با افتتاح 200 واحد بازسازی شده در منطقه گورک در شهرستان راور در استان کرمان محقق شد.

وی افزود: آقای دکتر روحانی در بازدید بهمن ماه سال گذشته از منطقه زلزله زده گورک، احداث واحدهای مسکونی جدید در اسرع وقت را مورد تاکید قرار دادند که امروز با افتتاح 200 واحد بازسازی شده در گورک، شاهد اجرای قول رییس جمهور هستیم ضمن آنکه امروز 500 واحد بازسازی شده نیز در شهرستان کوهبنان افتتاح خواهد شد.

تابش زاده در ادامه بازسازی واحدهای فرسوده را یکی از برنامه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: بیش از 95 میلیارد تومان از اعتبارات اختصاص یافته برای بازسازی واحدهای مسکونی هزینه شده و مابقی نیز در دست اقدام است.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در حوادث همیشه تاکید بر سرعت عمل در خدمت رسانی به خسارت دیدگان داشته اند و دولت نیز بر این اصل تاکید دارد

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: