• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-2514-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان:

مبارزه با مواد مخدر هزینه های زیادی به کشور تحمیل کرده است/بهره کم کرمان، از منافع فعالیت در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و موادمخدر

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان گفت: مبارزه با مواد مخدر همواره یکی از موضوعات بسیار مهم کشور ما بوده و هزینه های بالایی از لحاظ مالی و انسانی به جمهوری اسلامی تحمیل کرده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"حمید ملانوری" امروز ۷ مردادماه در مراسم تکریم و معارفه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اظهار کرد: استان کرمان با توجه به همجواری با استان های هم مرز با کشور افغانستان، همواره در معرض عبور کاروان های قاچاق مواد و درگیر مسئله مواد مخدر بوده است.

وی با اشاره به مصرف مواد مخدر در استان کرمان افزود: مقابله با این موضوع، پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در استان کرمان بحث جدی است.

ملانوری با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر همواره یکی از موضوعات اساسی و مهم کشور بوده و هزینه های بالایی از لحاظ مالی و انسانی به ما تحمیل کرده است بیان کرد: با رویکرد جدید وزیر کشور در سال های اخیر و اقدامات استان ها، اجتماعی کردن مقابله با مواد مخدر مطرح شد و اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفت که نقش سازمان های مردم نهاد در این زمینه بسیار چشمگیر بوده است.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان اظهار کرد: برای موفقیت در مبارزه با مواد مخدر، باید از سوی همه مردم و با کمک و رهبری دولت و کمک دستگاه های امنیتی و قضایی این موضوع دنبال شود.

وی با تاکید بر لزوم تعمیق افکار عمومی، آگاهسازی و مقابله با موضوع مواد مخدر و توانایی «نه» گفتن به آن افزود: مقابله با مواد مخدر و قاچاق کالا نیاز به امکانات و هزینه زیادی دارد اما استان از منافع فعالیت ها خیلی بهره نمی برد.

ملانوری تاکید کرد: اگر اقدامات ما در استان کرمان در این حوزه ها جدی نباشد، همه استان ها درگیر می شوند و کرمان بخشی از زحمت استان های دیگر را کم می کند، پس انتظار داریم از منافع کار برخوردار شود

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: