• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-686-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

ماجرای «ممانعت از ورود دختران چادری به جلسه آزمون تیزهوشان در کرمان» چیست؟

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: ممانعت از ورود دختران چادری به جلسه آزمون تیزهوشان در کرمان صحت ندارد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، در پی انتشار مطلبی در فضای مجازی با عنوان «در استان کرمان از ورود دختران چادری به جلسه آزمون تیزهوشان جلوگیری شد»، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان با صدور اطلاعیه‌ای این مطلب را تکذیب کرد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در این زمینه، گفت: طبق بررسی‌های انجام شده و توضیحات ارسالی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان، ممانعت از ورود دانش آموزان چادری به جلسه امتحان تیزهوشان به هیچ عنوان صحت ندارد و به رغم آن که جلسه آزمون خاص دانش آموزان دختر بوده و تمام عوامل برگزاری آزمون نیز همکاران خانم بوده اند و هیچ مردی در جلسه حضور نداشته است، فقط برای تطبیق عکس دانش آموزان و برای یک لحظه و در ابتدای جلسه از آنان خواسته شده چادر خود را بردارند و پس از تطبیق عکس و در ادامه آزمون هیچ منعی برای پوشیدن چادر توسط دانش آموزان ایجاد نشده است.

امید سلاجقه افزود: آموزش و پرورش استان کرمان همواره بر رعایت حجاب برتر در مدارس توسط دانش آموزان و همکاران عزیز فرهنگی تأکید دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: