• شنبه ۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-585-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خطاب به ترامپ:

اگر مردی، به صحنه بیا تا قدرت اسلام را به تو نشان دهیم

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اتفاقات اخیر در منطقه و صحبت های سخیف رییس جمهور آمریکا اظهار کرد: در هر عرصه چه در داخل و چه در خارج از کشور اگر امام ما امر به کاری بفرمایند، همه ما ملت ایران مطاع ایشان خواهیم بود و همه بسیجیان و سپاهیان سینه چاک ولایت وارد صحنه خواهند شد و به این رییس جمهور مفلوک دیوانه که هر حرفی میزند، هشدار می دهیم اگر مرد هستید به صحنه بیاید تا قدرت اسلام را به او و همپیمانانش نشان دهیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار "غلامعلی ابوحمزه" عصر امروز 6 مردادماه در مراسم کلنگ‌زنی ساخت 746 واحد مسکن مدد جویی استان کرمان گفت: اسلام، امامت و امت سه پایه اساسی انقلاب است.

وی تحولات صورت گرفته در چند دهه اخیر در برخی از نقاط دنیا را به برکت حرکت انقلابی امام راحل دانست و بیان کرد: اگر در ایستادگی مردم خلل ایجاد شود دشمن می تواند به ما ضربه بزند اما تا زمانی که اسلام، امامت و امت در کنار هم باشند هیچ قدرتی نمی‌تواند به آن ضربه وارد کند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان آبادانی یک هزار نقطه در سطح کشور را از آرزو های رهبر معظم انقلاب اسلامی ذکر کرد و ادامه داد: از 17 اردیبهشت 79 تاکنون و در خلال این 18 سال، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دنبال پیاده سازی معنویات مقام معظم رهبری در سراسر کشور بوده است

وی با اشاره به گوشه‌ای از عملکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان کرمان تصریح کرد: همواره معتقد بوده ایم که باید حلقه امت را تقویت کنیم و در این راستا نباید فراموش کرد که در 40 سال عمر انقلاب اسلامی، همواره بار این نظام بر دوش محرومین و مردم انقلابی بوده و حال وظیفه ماست که تا سرحد جانمان برای آنان تلاش کنیم.

سردار ابوحمزه با بیان این مطلب که قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء، 10 هزار میلیارد تومان در سطح استان تاکنون سرمایه گذاری کرده است، تصریح کرد: سپاه ثارلله متعهد به ساخت 200 واحد مسکونی در شهرستان کوهبنان شده است، همچنین توسعه سه دهستان در شهرستان های ریگان، شهداد و عنبرآباد را در دستور کار خود قرار داده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اقدامات سپاه ثارالله استان در راستای اجرای اقتصادمقاومتی اظهار کرد: سپاه ثارالله استان کرمان حدود 40 میلیارد تومان در شرق و جنوب استان در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی سرمایه گذاری کرده است.

وی با اشاره به به راه اندازی حدود 240 صندوق خرد روستایی در شهرستان‌های استان توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عنوان کرد: 746 واحد مسکونی مددجویان برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط سپاه در استان کرمان اجرا خواهد شد زیرا معتقد هستیم بار انقلاب روی دوش این افراد است .

سردار ابوحمزه از تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) تعداد زیادی از جمعیت استان گله کرد و بیان کرد: وظیفه سپاه حفاظت و حراست از ارزش‌های انقلابی است و محور این ارزش‌ها مردم محروم و مستضعف است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: به همه دستگاه های استان اعلام می کنیم سپاه کمک حال شماست و اعتقاد داریم با همکاری، مشورت و همچنین با مدیریت جهادی، انقلابی و الهی می توانیم تک تک مشکلات را حل می کنیم و نباید منتظر بودجه بود، باید مدنظر داشت که سپاه اینگونه نیست که اگر بودجه ای به این مجموعه وارد شد، کار انجام دهد و اگر نیامد کاری انجام نمی‌دهد لذا سپاه منتظر بودجه نخواهد ماند.

سردار ابوحمزه رضای خدا، خوشحالی دل محرومین و مستضعفین و رضایتمندی رهبر معظم انقلاب اسلامی را مزد سپاه دانست و تاکید کرد: سپاه آمادگی همکاری با همه دستگاه‌های استان را دارد و ما رصد کرده‌ایم همه مشکلات استان با مدیریت جهادی قابل حل است.

وی در ادامه با اشاره به اتفاقات اخیر در منطقه و صحبت های سخیف رییس جمهور آمریکا اظهار کرد: در هر عرصه چه در داخل و چه در خارج از کشور اگر امام ما امر به کاری بفرمایند، همه ما ملت ایران مطاع ایشان خواهیم بود و همه بسیجیان و سپاهیان سینه چاک ولایت وارد صحنه خواهند شد و به این رییس جمهور مفلوک دیوانه که هر حرفی می‌زند، هشدار می دهیم اگر مرد هستید به صحنه بیاید تا قدرت اسلام را به او و همپیمانانش نشان دهیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: همه مشکلات کشور قابل حل است و مردم در این خصوص هیچ نگرانی نداشته باشند و به مردم ولایتی جمهوری اسلامی اعلام می کنیم که گول حرف های کسانی که به هر نحوی آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و شما را نگران می کنند، نخورید، زیرا ما 40 سال است که از گردنه‌های سخت عبور کرده و باز هم عبور خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: