• چهارشنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-190-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

شرکت 4000 نفر در جشنواره کتابخوانی حلقه وصل در شهرستان رفسنجان

دبیر جشنواره کتابخوانی حلقه وصل گفت: نزدیک به 4000 نفر در کلیه بخشهای جشنواره اعم از آزمون کتبی، دل نوشته(مخصوص دانش آموزان) شعر و داستان و طراحی پوستر و تصویرسازی در شهرهای رفسنجان، کشکوئیه، صفائیه، بهرمان شرکت کردند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "ابوذر فداکار " عصر امروز سوم مرداد ماه در اختتامیه جشنواره کتابخوانی حلقه وصل که از کتاب «در انتظار آن لحظه» زندگینامه سردار شهید حاج علی محمدی پور برگزار شد، اظهار کرد: جشنواره کتابخوانی حلقه وصل چند ویژگی دارد که اولین ویژگی این است که این جشنواره مربوط به شهید حاج علی محمدی پور است.

وی افزود: شهید حاج علی محمدی پور یک شهید ویژه است، شهیدی که در زمان جنگ و بعد از شهادت ایشان ارتباطی که مردم با ایشان برقرار کردند جزء شهدای ویژه شهرستان و استان است.

وی بیان کرد: ویژگی دوم این است که این برنامه را بصورت جشنواره برگزار کردیم، بسیاری از برنامه هایی که در ارتباط با شهدا انجام می شود بصورت مسابقه برگزار می شود و فقط به صورت کتبی است اما این برنامه را به صورت جشنواره برگزار کردیم.

فداکار ادامه داد: از افرادی که ذوق در تصویرسازی، دل نوشته، طراحی پوستر، شعر و داستان کوتاه داشتند خواستیم آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

دبیر جشنواره کتابخوانی حلقه وصل گستردگی کار را ویژگی سوم این جشنواره خواند و افزود: گستردگی جشنواره به نحوی بود که بیش از 10 هزار جلد کتاب در این جشنواره فروش رفت.

فداکار عنوان کرد: نزدیک به 4000 نفر در کلیه بخشهای جشنواره اعم از آزمون کتبی، دل نوشته(مخصوص دانش آموزان) شعر و داستان و طراحی پوستر و تصویرسازی در شهرهای رفسنجان، کشکوئیه، صفائیه، بهرمان شرکت کردند.

دبیر جشنواره کتابخوانی حلقه وصل با بیان این مطلب که این جشنواره در دو مرحله برگزار شد که مرحله نخست 14 اردیبهشت ماه بود و مرحله دوم اول تیر ماه که در شهرستان رفسنجان برگزار شد، خاطرنشان کرد: ویژگی دیگر این جشنواره این بود که با همکاری مسئولین دانشگاه‌های شهرستان، این جشنواره را به صورت جداگانه در دانشگاههای ولی عصر(عج)، حضرت نرجس، آزاد اسلامی، علوم پزشکی و علامه جعفری رفسنجان برگزار کردیم
.
فداکار اظهار کرد: ویژگی پنجم که ویژگی مهمی به شمار می رود این بود که وفاق و همدلی مسئولین را در این امر داشتیم یعنی با همکاری که مسئولین در برگزاری این جشنواره داشتند ترغیب شدیم که کارهای با کیفیت تری نیز در ادامه انجام دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: